gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

EL-AL (Israeli Airlines)

Konu, 'uçak firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

EL-AL (Israeli Airlines) Rumeli Caddesi Nişantaşı İş Mrk.Kat 4 No:1 Nişantaşı Tel: (+90212)2465303
    Fax: (+90212)2303705

kaynak:frmpaylas

EL-AL (Israeli Airlines) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elinize boya fırçasını alın

elinize boya fırçasını alın

Kapı pencere boyamak, genelde erkek işi olarak düşünülür. Merak etmeyin, bu işi erkeklere kaptırmayın, elinize boya fırçasını alın, kolları sıvayın filan demiyeceğiz size. Ama, evinize biraz canlılık getirmek için veya sadece değişiklik olsun diye sizlerin hanım olarak yapabileceğiniz bir kaç tavsiyemiz var. Bunun için de eh, birazcık fırçaya filan ihtiyacınız olabilir belki. Rengarenk...
  2. Hüseyin Turan - Alaydım Elin Elime

Hüseyin Turan - Alaydım Elin Elime

Alaydım elin elime Alaydım elin elime Varaydım baban evine Kurbanam dudu diline Kurbanın olam yar senin Hayranın olam yar senin Başına örtmüş valalar Yüreğim başı paralar Korkaram seni alalar Kurbanın olam yar senin Hayranın olam yar senin
  3. Hayko Cepkin - Eller Aldı

Hayko Cepkin - Eller Aldı

eller aldı gözlerimi görmez oldum yüzlerini kim sorduysa duymam dedim susar gönlüm gör güzelim yok kimse görmesin yüzümü yok kimse duymaz sesimi eller aldı gözlerimi görmez oldum yüzlerini kim sorduysa duymam dedim susar gönlüm gör güzelim yok kimse görmesin yüzümü yok kimse duymaz sesimi eller aldı yüreğimi bilmez oldum gerçeğimi kim bulduysa yokum dedim bundan sonra gör böyleyim...
  4. Deniz Arcak - Eller Aldatır

Deniz Arcak - Eller Aldatır

Geceler hain düşman Peşimde yalnızlığım Sarıldım yokluğuna Çaresiz karanlığa Nefretim yalan Unuttuğum yalan Seni aldatmadım inan Hiç yoktun yanımda Dostlarım düşman Yalnızım inan Sensizim yağmurda Hiç yoktun yanımda Ah eller aldatır Aşklar yorulur inan Unutur seni eller bir tanem
  5. Elleriniz yıpranmadan önleminizi alın

Elleriniz yıpranmadan önleminizi alın

En çok kulladığımız organlarımızdır ellerimiz kışın soğuktan yazın aşırı sıcaktan korumalıyız...Ellerimize gereken özeni göstermek için neler yapmalıyız diyorsanız :tik: Ellere ne zarar verir? . Fazla sıcak ve fazla soğuk su . Deterjanlar, evde kullanılan temizlik ürünleri . Güneş, soğuk, yağmur, deniz ve toprak da elleri hırpalar. Elleri nasıl korumalısınız? . Suyla yapılacak işlerde...

Sayfayı Paylaş