gebe
  1. yaqmurcuk

yaqmurcuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eL & ayaK ßakıMı

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında yaqmurcuk tarafından paylaşıldı.

El ve ayak bakımınız ve için evde yapabileceğiniz, basit, kısa süreli ve etkili öneriler... El ve ayak bakımınız ve için evde yapabileceğiniz, basit, kısa süreli ve etkili öneriler... * Gece yatmadan önce ellerinizi bir kabın içine koyduğunuz zeytinyağına batırın. Yaklaşık 10 dakika kadar tutun. Çıkarın, kurulayın ve pamuklu bir eldiven giyerek yatın, sabah kalktığınızda yumuşacık olduğunu göreceksiniz.
    * Bir kabın içine bir miktar susam yağı koyun ve bir limonun yarısını sıkın. İyice karıştırdıktan sonra tırnaklarınıza sürün, beslendiklerini, güçlendiklerinigöreceksiniz.
    * Ilık suyun içine nane yapı, susam yağı ve bir miktar pudra dökün. Ayaklarınızı, bacaklarınızı bu karışımla ovun. Kuru ciltler için harika bir karışım (ALINTIDIR)

eL & ayaK ßakıMı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El Ve Ayak Anomalileri

El Ve Ayak Anomalileri

6 parmaklılık hastalığı 6 parmaklılık eksik parmak eksikparmakanamolisi el ve ayak kemikleri ELLER Üst ekstremitelerin bir kısmının ya da tamamının doğumdan (konjenital olarak) eksik olması, alt ekstremitelerin kısmen eksik olmasından daha yaygın bir sorundur. Doğan bir çocuğun yalnızca bir parmağının bir kısmı eksik olabileceği gibi tüm bir kolu da gelişmemiş olabilir. Tek elli olarak doğan...
  2. El Ayak

El Ayak

ayakların görevleri ayağın görevi ayakların görevi ayak kölesi facebook ellerimizin görevleri El Ayak Ahmet ve Ayşe adın da iki genç birbirlerini çok sever ve evlenirler. Ahmet ailesinden gördüğü gibi bir eş olmaya çalışır. Ayşe’de iyi bir eş olmak için Ahmet’in adeta kölesi olur. Ahmet iç dünyasında iyi bir insandır. Fakat Ayşe’nin ona karşı sevgisini kullanmaya başlar.Ahmet devamlı Ayşe...
  3. ellerini ve ayaklarını oynaması

ellerini ve ayaklarını oynaması

tatlı melekler bebeğim bugünlerde heyecanlanınca ellerini ve ayaklarını sürekli oynatıyor öyle hızlı çeviriyorki beni korkutuyor 8 aylık ecrinim bileniniz varmı acaba doktoramı götürsem:bebem::küstüm::küstüm::küstüm:
  4. Ellerde ve ayaklarda şişme

Ellerde ve ayaklarda şişme

ellerde ve ayaklarda şişme, kaşınma, ağrı, nedenleri, sebepleri, nasıl geçer, tedavisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar Oldukça sık raslatanan bir sağlık sorunu, ellerde ve ayaklarda oluşan şişlikler ve bu şişliklerin yanı sıra meydana gelen kaşıntı ve ağrı... PEki bunların nedeni nelerdir ve nasıl tedavi edilmelidir; buyrun bu makalemizde bilgi sahibi olalım Melek'lerim. Vücudun...
  5. el ve ayakların şişmesi

el ve ayakların şişmesi

kan basıncı el ayak şişmeleri kızlar merhaba; hamileliğin sonlarına doğru özelikle ayaklarda ve ellerde şişme oluyor yaşıyan varmı arkadaslar onlem ıcın tuza azaltmak ,ayakta fazla kalmamak,ayakların altına yastık koyulup dınlendırılmesı onerılıyor

Sayfayı Paylaş