gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

El bağlamak..

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada el baglamak hayir ile yorum-lanmaz. Rüyada parmaklarini birbirine geçirmek suretiyle el bag-ladigini görmek, hayir degildir. Bazi yorumculara göre; parmakla-rini birbirine geçirerek el bagladigini görmek, insani zor duruma sokar. îbni Sirin'e göre ; Rüyasinda ne suretle olursa olsun el bagladigini gören kendi kismetini baglar. El baglamak, darlik ve zorlu-ga delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada el bagladigini görmek, hayra isaret degildir. Böyle bir rüya, gören için darlik ve mesakkata isarettir.

El bağlamak.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El...

El...

Kardeş, ortak, evlad, hizmetçi, fayda, memuriyet, velayet (Allah dostu olma), mal, servet, delil, iş, amel, sanat ve beceri ile tabir edilir Uzun el cömertliğe, güç ve kuvvete; kısa el cimrilik ve acizliğe, Elin kesilip vücuttan ayrılması dost ve yakınlaardan birinin vefatına; akraba ile münaesebeti kesmeye yahut işlerin bozulmasına, Elin kesilmesi takva ehli için hata sonucu yapılan yalancı...
  2. bağlamak

bağlamak

Bir şeyi ya da canlıyı bir yere bağlamak tedbirli olmaya delalet eder. Bir yere bağlandığını görmek kent halkından ise geçici mahkumiyete, kırsal kesimden ise yolculuk ya da gurbete delalet eder.Birini bağlamak sizi kıskananların artmasına rağmen başarılı olacağınız anlamına gelir. Bir düşmanı bağlamak para kazanacaksınız anlamındadır. Ancak bu para gayri meşru yollardan da kazanılabilir....
  3. Pratik Şekilde Tesettür Bağlamak

Pratik Şekilde Tesettür Bağlamak

Türbanı pratik bir şekilde bağlama imkanı vardır. Bunu isterseniz tek bir iğne ilede yapabilirsiniz, önce bonenizi taktıktan sonra eşerbınızı başınıza takın ve heriki ucunu ön tarafta birleştirip iğnenizi takın. Daha sonra eşerbın önde kalan her iki ucunu arka tarafa getirip arka tarafta bağlayınız. Herhangi bir iğne kullanmanıza gerek yoktur. Böyle eşerbınızı tek bir iğne kullanarak pratik...
  4. Kocanızı eve bağlamak sizin elinizde

Kocanızı eve bağlamak sizin elinizde

kocayı kendine bağlamak için dua kocayi eve baglama duasi kocayı bağlamak için dua kocanın karısına bağlanması eve Meleklerim kocanızın gözü dışarda mı? O halde kocanızın gözünün dışarıda olmasını engellemek, sizin elinizde. Uzman tavsiyelerine uyarak, kocanızı eve bağlamanız mümkün… İşte evlilik terapistleri ve psikologlardan kocalarını eve sağlamak isteyen kadınlara altın öneriler…Dikkatle...
  5. Et beni bağlamak

Et beni bağlamak

et beni bağlamak, koparmak, zararları, sonuçları hakkında bilgiler burada arkadaşlar Her yaşta çıkabilen et benleri, kişinin görselliğini gölgeler ve bunun yanı sıra da ruh sağlığınıda olumsuz etkiler. Kimi insan et benlerinden kurtulmak için bağlama yöntemini seçer, kimide kopartır. Peki bu iki yöntem zararlımıdır; buyrun detaylı bilgileri bu makalemizde, edinelim Melek'lerim. Et Beni...

Sayfayı Paylaş