gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

El Kaide yüzünden kadın oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

El Kaide yüzünden kadın oldu [​IMG] İngiliz Tabibler Birliği'nin üst düzey yöneticisi Stewart Drage, hayatını 7 Temmuz 2005'de 52 kişinin öldüğü Londra'daki bombalama olayı tamamen değiştirdi.

"El Kaide tetikledi, kadın oldum"

Üç çocuk babası 51 yaşındaki Stewart Drage, bu olayın kendi hayatında bir dönüm noktası olduğunu, kadın olmaya karar vermesini El Kaide teröristlerinin tetiklediğini söyledi.

Ünlü doktor küçüklüğünden beri kadınlara kendini daha yakın hissettiğini ve kadın elbiseleri giymeyi çok istediğini ama bunu hiçbir zaman yapamadığını belirtti. El Kaide teröristlerinin Londra'da havaya uçurduğu otobüslerden birinin çalıştığı Tabibler Birliği bürosu önünde patladığını belirten Stewart Drage, "Otobüsün yanına gidip, yaralılara yardım etmeye başladım. Bir adam feci şekilde yaralanmıştı. Sadece gövdesinin yarısı vardı ve yardım istiyordu. Ona yardım etmeye çalıştım ama kurtaramadım" dedi. Doktor, bu olaydan sonra hayatın anlamsızlaştığını söyledi ve kadın olma hikayesini şöyle anlattı: "İnsanlar bir anda hayatını kaybedebiliyor. Hayatımın geri kalanını istediğim şekilde geçirmeliydim. Bedenim kadın olmak istiyordu. Ben de kadın oldum"

[​IMG]Terörist saldırıdan sonra depresyona girdiğini belirten ünlü doktor, "Sokakta yürürken insanlar hayatını kaybedebiliyordu, yani aslında hayat çok anlamsızdı. O zaman hayatımın geri kalan kısmını istediğim biçimde geçirmeliydim. Eğer vücudum kadın olmamı istiyorsa öyle yapmalıydım" diye düşündüm.

Son düzenleme: 21 Temmuz 2008
El Kaide yüzünden kadın oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın yüzündeki sanat

kadın yüzündeki sanat

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kadınların gerçek yüzü

Kadınların gerçek yüzü

Kadınların Gerçek YüzüFarkında mısınız, kadınlar-erkekler konusunda genellemeler yapılırken illa bir istisnai gruptan bahsedilir. Düşünsenize kadınlar hakkında eleştiriler sıralamaya başlamadan önce % 5-10 istisna vardır dersiniz, böylelikle kadınların epeyce bir kısmı o %5-10’luk gruba girmenin iç rahatlığıyla “başka” kadınların ne kadar kötü olabileceği hakkındaki “tespit”lerinizi okur....
  3. El Kaide liderlerinden El Zubeydi öldürüldü.

El Kaide liderlerinden El Zubeydi öldürüldü.

El Kaide liderlerinden biri olan El Zubeydi öldürüldü. El Kaide'nin, Irak'ın başkenti Bağdat'taki Rusafa semti lideri Mahir Ahmed Mahmud Cudu El Zubeydi'nin, Irak'ta görev yapan koalisyon güçlerinin düzenlediği operasyon sonucunda öldürüldüğü bildirildi. Irak'taki koalisyon güçlerinin sözcüsü Tuğamiral Patrick Driscoll, Ebu Essad ve Ebu Rami adlarıyla da tanınan ve Irak'ın başkenti Bağdat'ta...
  4. İstanbul'da El Kaide operasyonu

İstanbul'da El Kaide operasyonu

İstanbul Sultanbeyli'de PTT şubesini soymak isteyen 4 El Kaide militanı ile polis arasında çatışma çıktı. Vali Güler, alınan ihbarı değerlendiren sivil polislerin El Kaide üyesi 4 kişiyi takip altına aldığını belirtti. Güler, operasyon sırasında Sultanbeyli'de PTT şubesini soymaya çalışan 4 El Kaide üyesi ile polis arasında çatışma yaşandığını ve çatışma sonunda 1 El Kaide üyesinin...
  5. Bir kadının 6 yüzü

Bir kadının 6 yüzü

Kadınlar gündelik hayat içinde kılıktan kılığa giren yaşam sihirbazlarıdır. Gündüz iş kadını, akşamları iyi bir anne, ev kadını ve hatta aşçı. Geceleri ise iyi bir eş… Özünde sağlam bir karaktere ve belli kişilik özelliklerine sahip olsak da kabul edin, zaman zaman bulunduğumuz ortama ya da birlikte olduğumuz kişilere göre kabuk değiştirmeyi çok iyi biliriz. Aşırı gelişmiş sezgiler sayesinde...

Sayfayı Paylaş