gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

El Örgüsünden Terlik Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; el örgüsünden terlik yapımı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, eğer kendinize bir meşgale arıyorsanız ve aradığınız şey hem değişik hem de kolay bir şeyse size el örgüsü terlik yapmanızı tavsiye edebiliriz. Boş zamanınız değerlendriemk ve ortaya birşeyler çıkartmak hatta kullanmak için buyrun bakalım el örgüsü terlik nasıl yapılıyormuş.

Malzeme basit, çeşitli örgü ipleri, tığ, lastik tabanlık ve yapıştırmak i.in silikon ve tabancası. Öncelikle tabanlığı kaplayacak şekilde iki parça örüyor ve tabanlığa yapıştırıyorsunuz. Daha sonra da resimlerde göreceğiniz gibi terlik fiyonk ve atkıları için gerekli parçaları örüyor, istediğini modelde birbirine ekliyor ve yapıştırıyorsunuz. Güle güle giyin :)

Yapılış aşamaları galerimizde :tik:

El Örgüsünden Terlik Nasıl Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Terlikler..

Örgü Terlikler..

terlik modelleri örgü örgü terlikler terlik ornekleri orgu modelleri Örgü örmeyi seven hanımlar bakın buraya ; sizler için o kadar tatlı terlikler buldum ki hepsi örgü ile oluyor:) bakalım beğenecekmisiniz..
  2. saçlara örgüden taç nasıl yapılır

saçlara örgüden taç nasıl yapılır

saçlarıma örgüden taç yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim görseliniz yada videon u zvar mı ?
  3. entrelak örgü tekniği nasıl yapılır

entrelak örgü tekniği nasıl yapılır

Kızlar özellikle ressam beresinde kullanılıyormuş ben bilmiyorum acaba resimli olarak bana entrelak örgü tekniğinin nasıl yapıldığını gösterebilir misiniz teşekkürler.
  4. Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır ?

Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır ?

Tunus İşi Örgü Tekniği Tunus İşi Örgü Teknikleri Yapılışı Örgü teknikleri içinde en güzellerinden biri olan tunus işi örgüler özellikle bebek kıyafetlerinde çok güzel duruyor melekler :) Tunus işi yelekler, hırkalar ve süveterler örebilmeniz için işte resimli anlatımla bu tekniğin yapılışı.. :tik: Öncelikle zinciri çekiyoruz.Çektiğimiz zincirlerden ilmek topluyoruz.Sona geldiğimizde ilk...
  5. Örgüden lastik nasıl yapılır?

Örgüden lastik nasıl yapılır?

Örgüye yeni başlayan hanımlar kazak lastiği nasıl yapılır ,en kolay örgü lastiği modelleri meleklermekanı.com da.Örgü lastiğinin yapılışı çok kolay olmakla beraber,lastiği yapmaya başladıktan sonrada örgüye eliniz daha yatkın olucak harika örgüler öreceksiniz.Örgü lastiği mutlaka her örgüde kullanılan bir teknik.Kol lastiği,kazak lastiği,yaka lastiği vs.Bu tekniği öğrendikten sonra gerisi siz...

Sayfayı Paylaş