gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

El örgüsünden yapılmış elbise modeli

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

El örgüsünden yapılmış elbise modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri Bere delisiyim ben, üstekki pembe berenin hemen hemen aynisi halam ördü bana
  2. Birkaç örgüden yapılmış şal modeli

Birkaç örgüden yapılmış şal modeli

Birkaç şal modeli birkaç şal modeli
  3. 2010 örgü elbise modelleri

2010 örgü elbise modelleri

örgü elbise modelleri örgü etek modelleri 2010 elbise 2010 etek Örgü elbiselerden hoşlanıyorsanız sizlere en yeni ve farklı örgü elbise modellerini vermek istiyorum bazı modelleri içine bir body ve taytlada kullanabilirsiniz yada özel günlerde sade olarakta kullanılabilir size kalmış birşey:tik:
  4. Örgüden yapılmış el emeği dekor objeler

Örgüden yapılmış el emeği dekor objeler

el emeği dekorasyon Dekor objelerin arasına birde örgüden yapılmış dekorasyon olabilecek güzellikte el emeği objeler girdi.Birbirinden şirin görünüyorlar.Eğer sizde seviyorsanız,bu modellere bir göz atın derim.
  5. Örgüden Yapılmış Bayan Çanta Modelleri

Örgüden Yapılmış Bayan Çanta Modelleri

Örgü modelleri günümüz de o kadar çok değişik tasarım örnekleri sergiliyor ki, bebek, çocuk, kadın v erkeklerin yanısıra örgüler dekorasyonda da önemli bir yol alarak şık örnekler ile kış aylarının vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Sizler için bu yazım da bayanların en çok sevdiği ve düşkünü olduğu aksesuarlarının başın da gelen çanta modellerinden el örgüsü örnekleri paylaşıyorum. Örgü...

Sayfayı Paylaş