gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

El temizleme kremi (Çıkması en zor kirler için)

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

el temizleme kremi ayak temizleme oyunları el oyunları oyunu Kızlar elleriniz için temizleme kremi mutlaka deneyin:)
    1 fincan boraks
    1 ya da 2 kaşık saf neft yağı
    1 tatlı kaşığı tatlı prtakal yağı
    1 fincan öğütülmüş sabun

Çok temiz ellere kavuşmak için neft yağını portakal özlü yağ ve boraks ile karıştırarak sabuna ekleyin.İyice birbirine yedirdikten sonra geniş ağızlı bir kaba alın.Bu karışım özellikle eşleri tamirci olan hanımlar için hayat kurtarıcıdır.

El temizleme kremi (Çıkması en zor kirler için) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. salatalıklı el kremi yapımı!

salatalıklı el kremi yapımı!

5 corba kasıgısalatalık suyu 3 corba kasıgı tatlı badem yagı 4 corba kasıgı kakao yağı YAPIMI: malzemelerin hepsini uygun bir kaba dökün. krem kıvamına gelinceye kadar iyice karıştırın. buzlukta 10 dk. kadar bekletin.daha sonra ellerinize sürüp 5 dk bekleyin. ellerinizi yıkayın ve kurulayın. farkı göreceksiniz..
  2. Erkekler için cevaplanmasi en zor 5 Soru

Erkekler için cevaplanmasi en zor 5 Soru

1) Ne düsünüyorsun? 2) Beni seviyor musun? 3) Sisman mi görünüyorum? 4) Sence o benden daha mi sevimli? 5) Ben ölsem ne yapardin? Bu sorulari zor kilan, yanlis cevaplanmasi (diger bir deyisle dogrularin söylenmesi) durumunda sorulardan herhangi birinin büyük bir kavganin patlamasina yol açmasi garantisidir. Bu yüzden, önemli bir toplum hizmeti olarak, her soru olasi cevaplari ile...
  3. Teflon tavadaki kir için...

Teflon tavadaki kir için...

Teflon tavanızda oluşan lekeleri temizlemek için neler yapmak, tavayı hangi işlemlerden geçirmek gerekir??? İşte teflon tava temizlemenin püf noktası... Teflon tavanızda oluşan lekeleri temizlemek için bir bardak suya iki çorba kaşığı karbonat ve yarım su bardağı sirke karıştırın. Bunu tavanızın içine dökün, 10 dakika kaynatın. Lekelerin kaybolduğunu göreceksiniz.
  4. Erkekler için cevaplanması en zor 5 Soru

Erkekler için cevaplanması en zor 5 Soru

şişmanmıyım testi erkeklere zor sorular en zor futbol soruları futbol soruları testi erkekler hangi sorularda tıkanıyor öğrenmeye ne dersiniz hanımlar:) 1) Ne düşünüyorsun? 2) Beni seviyor musun? 3) Şişman mı görünüyorum? 4) Sence o benden daha mı sevimli? 5) Ben ölsem ne yapardın? Bu soruları zor kılan, yanlış cevaplanması (diğer bir deyişle doğruların söylenmesi) durumunda sorulardan...
  5. El bakımı için yağlı gece kremi

El bakımı için yağlı gece kremi

Melişlerim bu el kremiyle ellerinize bakım yapabilirsiniz :)işte tarifi:) Bir tatlı kaşığı balı biraz ısıtarak eritin.İçine iki çorba kaşığı susam yağı bir çorba kaşığı badem yağı ve bir çorba kaşığı gliresin katın ve krem kıvamına gelinceye kadar karıştırıp bir kavonoza koyun.Gece yatmadan önce ellerinize bu kremden sürüp iyice yedirin ve yumşak bir eldiven takın .Elleriniz yumşak olcaktır.

Sayfayı Paylaş