gebe
  1. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

El titremesi!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında YaseminYC tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim sorunum el titremesi.Deli olmak üzereyim.Öyle abartılacak bir titreme yok ellerimde çok hafiften normalde de elim titriyor.Ama dikkat gerekiren bir iş yapacağımda ve biri beni izliyorsa ellerim tir tir titriyor 2 metre ötedeki insan bunu farkedebiliyor.Benim okuduğum bölümde bir derste dikkat gerektiren ve herkesin bana bakarak yapmam gereken şeyler oluyor ve bu titremem yüzümden işi yapamıyorum dolayısıyla o dersi sevmiyor ve ben bunu yapamıyorum diye güvenimi kaybediyorum heyecandan da kaynaklanıyor ama çözümü nedir bilmiyorum :( Resmen o derse girmek istemiyorum,bitsin artık diye dua ediyorum.Bu sıralar dersler ve vizeler yoğun olduğundan doktora gidemiyorum.(psikiyatra)Zaten gidenlerde çok memnun kalmamışlar belki buradan yardım alabilirim diye geldim ne olur bir yol gösterin.Ne özgüven kaldı (zaten azdı) ne de derse girme isteği ki ileride daha da zor deneylerimiz,2.vizeyi oluşturacak alıştırmalarımız var :(

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm senın psıkolojik bu durumun bence.o dersteyken kımse sana bakmıyomus gibi düşünmelisin.sonucta ayıp yada utanılacak bısye yapmıyosun derste.herkes herkese bakıcak tabıkı.bakmadan yapıp yapamadıgın anlasılamazki.sen rahat olmalısın.evde yapabılırsen o uygulamayı annenı falan herkesı topla karsılarında yap.kalabalık olsun etrafın.alıştırma olur senin için.

3. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence sen herkes bana bakıyor gibi düşünüyorsun kendini derse ver ek yapıyormuş gibi hisset.

4. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede el titremesi var sinirsel olarak. Bence uygun bi zamanda doktora görün

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

valla kızlar felan demıssın arkadasım bende aynı konudan muzdaribim ama kız değilim sıkayetını okurken bı an benı anlatmıssın gıbı geldı makıne bolumunden muzunum el tıtremesı bende uzun zamandır var ıkı farklı hastaneye gıttım kalıcı oldugu soylendi ıkısıde aynı ılacı verdı ama cook yan etkısı vardı en basta kucucuk hapı 4 e bolerek yutmaya basladıydım ama sonra bıktım bıraktım cay en nefret ettıgım ıcecek halını aldı makınecıyım bı makıneyı tamır etmek cok guzel bısı ama yanlız oldugumda bırı bakkarken yada sacma salak heycanlanma kelımesını solerken değil ins duzelır hastalugın kardesım

El titremesi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkunca çene titremesi

korkunca çene titremesi

diş titremesi çene titremesi bebeklerde çene dişlerin bebeklerin çenesi neden titrer Korkunca Diş Vurma Korktuğumuzda, ölüm tehlikesi veya bize çok rahatsızlık veren bir durumla karşılaştığımızda verdiğimiz tepki, ilk çağlarda yaşayan atalarımızın tepkileri ile hemen hemen aynıdır. Acıktığımızda karnımız guruldar, güzel bir yiyecek gördüğümüzde tükürük salgımız artar, yani ağzımız sulanır,...
  2. Yıldızların Titremesi

Yıldızların Titremesi

Geceleri gökyüzünde gördüğümüz yıldızların birçoğu bizim güneşimizden de büyüktürler ama o kadar uzaktadırlar ki, ancak birer nokta olarak gözükürler. Gezegenlerin yıldızlardan farkları, güneş sistemimiz içinde bizimle beraber güneşin etrafında dönüyor olmalarıdır. Bu nedenle çok uzak olan yıldızlar gökyüzünde 'sabit' dururken, gezegenler sürekli yer değiştirirler. Bu gezegenler güneşe...
  3. El titremesi nedenleri

El titremesi nedenleri

el titremesi nedenleri, neden olur, tedavisi hakkında bilgiler burda arkadaşlar Kimi zaman ellerinizin titrediğini hissedersiniz ve bunu belkide o anda önemsemezsiniz. Oysa kimi insanda sürekli ellerinin titrediğinden şikayetçidir Melek'leirim. Peki el titremesinin sebepleri nelerdir ve nasıl tedavi edilmelidir; buyrun makalemizde bilgi edinin Melek'ler. Titreme, istemsiz olarak...
  4. El Titremesi Neden Olur ?

El Titremesi Neden Olur ?

el titremesi neden olur, el titremesinin sebepleri nelerdir,el titremesinin psikolojik sebepleri,el titremesi kimlerde görülür,el titremesi hangi hastalığın habercisi,el titremesi hakkında bilgiler Tıp dilinde ‘tremor‘ olarak adlandırılan titreme, kasların istem dışı olarak yaptığı, ritmik hareketlerdir ve bazılarımızın sosyal yaşantısını etkileyecek denli rahatsızlık verir. Ellerimizin...
  5. Göz titremesi neden olur?

Göz titremesi neden olur?

İstemsiz göz titremesi nistagmus olarak adlandırılır. Göze bağlı nistagmus çok defa doğuştandır. Göz titremesinin yavaş evresi; hasta, nesneye bakmayı sürdürürken gözlerin kaymasıyla oluşur. Göz titremesinin hızlı evresiyse, gözlerin ani ve hızlı şekilde kayıp yerlerine geri dönmesiyle meydana gelir.Belli yöne bakışta görme daha iyi olacağından hastalarda baş pozisyonu gelişebilir. Göze bağlı...

Sayfayı Paylaş