gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

El Vahid İsminin Fazilaeti

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

esmaül hüsna sırları el vahid isminin sırrı fazileti nedir nasldır hakkında genel bilgiler burda melekler esmaül hüsna sırlarına devam ediyoruz melekler nihat hocadan takip ettiğim kadarıyla sizlerle paylaşıyorum EL VAHİD isminin sırrını ve faziletini yazıyorum

günde 1000 defa zikredenin kalbi yorgunluktan ve bütün kötü düşüncelerden arınır

günde 4000 defa zikredenin tüm dielkleri kabul olur
    allahın izniyle melekler

El Vahid İsminin Fazilaeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vahid vahid ya vahid ilahisi

vahid vahid ya vahid ilahisi

Akıl ermez işine Rastlanamaz işine Nihayet yok aşına Vahid Vahid ya Vahid Muradısın her erin Zamanı yok, yok yerin Her şeyler sende derin Vahid Vahid ya Vahid Ey biricik bir tek-bir! Her şey getirir tekbir! Ruhun virdi Vahiddir Vahid Vahid ya Vahid Ruh ki şevke nazırdır Şevk de ona hazırdır İkisi bir Hızırdır Vahid Vahid ya Vahid Meded ey vahid bana Özdamar hayran sana Derdin dermandır ona...
  2. Esmaul Hüsna Ya VAHİD

Esmaul Hüsna Ya VAHİD

ya vahid rüyada esmaül hüsna rüyada esmaül hüsna okumak allahın isimlerini saymak hüsnayı okumak Vahid : Tek ve eşsiz. Zatında, sıfatlarında, işlerinde, isimlerinde, hükümlerinde, asla ortağı veya benzeri dengi bulunmayan. Cenab-ı Hak buyuruyor: "De ki: O, Allah birdir." (1) "Yemin ederim ki, ilâhınız birdir." (2) "O ancak bir tek Allah'tır." (3) "Tek ve...
  3. El vahid isminin sırları nelerdir

El vahid isminin sırları nelerdir

Arkadaşlarım el vahit isminin sırları ve faziletleri ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
  4. el melik isminin sırları

el melik isminin sırları

esmaül hüsna sırları anlamları el melik isminin sırrı fazileti hakkında genel bilgiler burda melekler ben hergün atv de nihat hatipoğlunun programını izliyorum melekler nihat hoca allahım isimlerini ve sırlarını veriyor bende not alıyorum alabildiğimii şimdi bu isimlerden EL MELİK isminin sırırnı paylaşacağım sizle bütün kainatın tek sahibi ve mutlak hükümdarı günde 121 defa zikreden...
  5. Dört büyük melek ve Allahın El Cami ismi

Dört büyük melek ve Allahın El Cami ismi

Allah (c.c.) evreni yaratmadan önce görevli meleklerini yaratmıştır. Dört büyük melek bunların başında gelir: Cebrail, Azrail, Mikail, İsrail. Zaten el-Câmi’ (dağınık şeyleri biraraya toplayan; parçaları, gönülleri birleştiren) güzel ismi de bu meleklerin Arapça isimlerinin baş harfinden meydana gelmektedir. Bu meleklerin görevleri ve işleri, evrenin yapısına ışık tuttuğu gibi insanın...

Sayfayı Paylaş