El ve ayaklarda hint kınası esintisi

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye Kayıt: 27 Kasım 2007

hint kınası el modelleri kına modelleri 2010 hint kınası el desenleri ayak desenleri ele yapılan kına
    Döğme sevenler için bu hint kına modelleri ideal gibi görünüyor.En azından daha sağlıklı olduğu kesin.Ben daha çok ayklardaki modelleri beğendim.Bakalım siz bu hint kınası modellerini beğenecekmisiniz.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Kayıt: 14 Haziran 2009

ewet ayaktakıler daha ıı gıbı gorunuyo ama cok abartı cok buyuk..
  3. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Kayıt: 14 Eylül 2010

ben hiç beğenmedim çok tuhaf duruyo zaten dövmeyide hiç sevmem
El ve ayaklarda hint kınası esintisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bakımlı el ve ayaklar

el tırnak kesimi tırnak kesim şekilleri düzgün kesimi nasıl olmalı küt Kusursuz ve bakımlı el ve ayaklar, kadın zarafetinin göstergesidir. Peki ya el ve ayakların güzelli i sa lıktan önemli mi? Uzmanlar, el ve ayak hijyenine dikkat edilerek dolaşım bozuklu u mantar ve eklem hastalıkları gibi birçok hastalı ın oluşumunu engellemenin mümkün oldu unu bildirdi. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi...
  2. hint esintisi

Hint esintili ürünler Hindistan ve Güneydoğu Asya'dan getirilen, el dokuması, ipek, pamuklu ve keten kumaşlardan yapılan yastık ve yorgan gibi pek çok ürünü Indian Summer mağazasında bulabilirsiniz. Kaşmir yorganlar Saf kaşmir, ipek ve kaşipek kullanan Silk&Cashmere, kazak ve hırka gibi ürünlerden sonra ev dekorasyonuna yönelik tasarımlar hazırlamış. Markanın koltuk şallarıyla evinizin...
  3. Pencerelerde Hint Esintisi

Hint rüzgarı şimdi de pencerelerimizde esiyor... Hint esintili ürünler Hindistan ve Güneydoğu Asya'dan getirilen, el dokuması, ipek, pamuklu ve keten kumaşlardan yapılan yastık ve yorgan gibi pek çok ürünü Indian Summer mağazasında bulabilirsiniz. Kaşmir yorganlar Saf kaşmir, ipek ve kaşipek kullanan Silk&Cashmere, kazak ve hırka gibi ürünlerden sonra ev dekorasyonuna yönelik tasarımlar...
  4. El ve Ayaklarda Şişmeler

gebelik sorunları, el ve ayaklarda şişmeler, ağrılar, tavsiyeler, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebeliğin en çok şikayet edilen sorunlarından biri el ve ayaklarda oluşan şişliklerdir.Özellikle hamileliği yaz aylarında geçen melekler için bu durum oldukça sıkıntı vericidir. Gebelerde ödem, sık rastlanılan bir durumdur. Gebeliğin normal...
  5. Ellerde ve ayaklarda şişme

ellerde ve ayaklarda şişme, kaşınma, ağrı, nedenleri, sebepleri, nasıl geçer, tedavisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar Oldukça sık raslatanan bir sağlık sorunu, ellerde ve ayaklarda oluşan şişlikler ve bu şişliklerin yanı sıra meydana gelen kaşıntı ve ağrı... PEki bunların nedeni nelerdir ve nasıl tedavi edilmelidir; buyrun bu makalemizde bilgi sahibi olalım Melek'lerim. Vücudun...

Sayfayı Paylaş