El ve ayaklarda hint kınası esintisi

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye

hint kınası el modelleri kına modelleri 2010 hint kınası el desenleri ayak desenleri ele yapılan kına
    Döğme sevenler için bu hint kına modelleri ideal gibi görünüyor.En azından daha sağlıklı olduğu kesin.Ben daha çok ayklardaki modelleri beğendim.Bakalım siz bu hint kınası modellerini beğenecekmisiniz.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

ewet ayaktakıler daha ıı gıbı gorunuyo ama cok abartı cok buyuk..

3. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye

ben hiç beğenmedim çok tuhaf duruyo zaten dövmeyide hiç sevmem

El ve ayaklarda hint kınası esintisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hint esintisi

Hint esintili ürünler Hindistan ve Güneydoğu Asya'dan getirilen, el dokuması, ipek, pamuklu ve keten kumaşlardan yapılan yastık ve yorgan gibi pek çok ürünü Indian Summer mağazasında bulabilirsiniz. Kaşmir yorganlar Saf kaşmir, ipek ve kaşipek kullanan Silk&Cashmere, kazak ve hırka gibi ürünlerden sonra ev dekorasyonuna yönelik tasarımlar hazırlamış. Markanın koltuk şallarıyla evinizin...
  2. çok hoş hint kınası şekilleri

hint kınası şekilleri hint kınası dövme şekilleri kına ile dövme kinasi
  3. Pencerelerde Hint Esintisi

Hint rüzgarı şimdi de pencerelerimizde esiyor... Hint esintili ürünler Hindistan ve Güneydoğu Asya'dan getirilen, el dokuması, ipek, pamuklu ve keten kumaşlardan yapılan yastık ve yorgan gibi pek çok ürünü Indian Summer mağazasında bulabilirsiniz. Kaşmir yorganlar Saf kaşmir, ipek ve kaşipek kullanan Silk&Cashmere, kazak ve hırka gibi ürünlerden sonra ev dekorasyonuna yönelik tasarımlar...
  4. El ve Ayaklarda Şişmeler

gebelik sorunları, el ve ayaklarda şişmeler, ağrılar, tavsiyeler, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebeliğin en çok şikayet edilen sorunlarından biri el ve ayaklarda oluşan şişliklerdir.Özellikle hamileliği yaz aylarında geçen melekler için bu durum oldukça sıkıntı vericidir. Gebelerde ödem, sık rastlanılan bir durumdur. Gebeliğin normal...
  5. Ayaklarda kalıcı french

ayak french, kalıcı frenc, güzel ayaklar, bakım, önerileri burada arkadaşlar. Malum yaz geldi. Parmak arası terlikler, sandalatler - yazlık ayakkabılar... Peki ayakalrınız bu tarz ayakkabı ve terlikleri giymeye hazır mı Melek'ler? İşte size ayaklarınızı güzel gösterecek ve çabucak bozulmayacak, kalıcı ayak frenchi Melek'lerim:A Kalıcı french ve kalıcı cilalama uygulamalarıyla, yaz...
  6. Ellerde ve ayaklarda şişme

ellerde ve ayaklarda şişme, kaşınma, ağrı, nedenleri, sebepleri, nasıl geçer, tedavisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar Oldukça sık raslatanan bir sağlık sorunu, ellerde ve ayaklarda oluşan şişlikler ve bu şişliklerin yanı sıra meydana gelen kaşıntı ve ağrı... PEki bunların nedeni nelerdir ve nasıl tedavi edilmelidir; buyrun bu makalemizde bilgi sahibi olalım Melek'lerim. Vücudun...
  7. Çeşitli Hint Kınası Desenlerinden Örnekler

hint kınası desenleri hint kınası modelleri desenli hint kınası Dövme yaptırmak size ters geliyorsa ve buna rağmen birbirinden güzel çizilmiş o desenler de hoşunuza gidiyorsa size hint kınası tavsiye edebiliriz melekler :) Belli bir zaman sonra cildinizden akıp giden hint kınası adından da anlaşılacağı üzere Hindistan ve çevresinde oldukça yaygın. Kadınların ellerini ve ayaklarını zarif...
  8. yardım edinn hint kınası lekesini nasıl çıkaracammm

Melekler lütfen yardım edin. Elime desen yapmak için hint kınası aldım ama birazı halıya döküldü ne yapacağım bilemiyorum. Annem görürse yandığımın resmidir. :S
  9. Hint Kınası Modelleri 2014 Hepsi Harika!

hint kınası, hint kınası modelleri, hint kınaları 2014 Sevgili melekleri son yıllarda hayli moda olan süsleme örneklerinden biri hint kınası. Maharetli ellerde birbirinden zahmetli ve şık modellerin ortaya çıktığı hint kınaları, ülkemizde kına gecelerinde de tercih edilebiliyor. Nakış nakış ellere ve ayaklara işlenen hint kınasını eğer el becerinize güveniyorsanız, evde kendiniz de...
  10. hint kınası saç boyası deneyen varmı

merhaba arkadaşlar aranızda hint kınası saç boyası kullanan varmı saçlarımı boyatmayı düşünüyorum ama sağlıklı bir şekilde olmasını istiyorum hint kınasımı yoksa saç boyasımı daha iyi bu konuda kararsız kaldım hint kınası ile saçını boyayanlar nasıl memnun kaldınızmı izlenimlerinizi ve yorumlarınızı öğrenebilirmiyim

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. eline kina desenli yaptirmak

,
  2. hint kınasıyla ayak parmak modelleri