gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

el ve ayakların şişmesi

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

kan basıncı el ayak şişmeleri

kızlar merhaba;
    hamileliğin sonlarına doğru özelikle ayaklarda ve ellerde şişme oluyor
    yaşıyan varmı

arkadaslar onlem ıcın tuza azaltmak ,ayakta fazla kalmamak,ayakların altına yastık koyulup dınlendırılmesı onerılıyor

el ve ayakların şişmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakımlı el ve ayaklar

bakımlı el ve ayaklar

el tırnak kesimi tırnak kesim şekilleri düzgün kesimi nasıl olmalı küt Kusursuz ve bakımlı el ve ayaklar, kadın zarafetinin göstergesidir. Peki ya el ve ayakların güzelli i sa lıktan önemli mi? Uzmanlar, el ve ayak hijyenine dikkat edilerek dolaşım bozuklu u mantar ve eklem hastalıkları gibi birçok hastalı ın oluşumunu engellemenin mümkün oldu unu bildirdi. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi...
  2. El Ve Ayak Anomalileri

El Ve Ayak Anomalileri

6 parmaklılık hastalığı 6 parmaklılık eksik parmak eksikparmakanamolisi el ve ayak kemikleri ELLER Üst ekstremitelerin bir kısmının ya da tamamının doğumdan (konjenital olarak) eksik olması, alt ekstremitelerin kısmen eksik olmasından daha yaygın bir sorundur. Doğan bir çocuğun yalnızca bir parmağının bir kısmı eksik olabileceği gibi tüm bir kolu da gelişmemiş olabilir. Tek elli olarak doğan...
  3. ellerini ve ayaklarını oynaması

ellerini ve ayaklarını oynaması

tatlı melekler bebeğim bugünlerde heyecanlanınca ellerini ve ayaklarını sürekli oynatıyor öyle hızlı çeviriyorki beni korkutuyor 8 aylık ecrinim bileniniz varmı acaba doktoramı götürsem:bebem::küstüm::küstüm::küstüm:
  4. El ve Ayaklarda Şişmeler

El ve Ayaklarda Şişmeler

gebelik sorunları, el ve ayaklarda şişmeler, ağrılar, tavsiyeler, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebeliğin en çok şikayet edilen sorunlarından biri el ve ayaklarda oluşan şişliklerdir.Özellikle hamileliği yaz aylarında geçen melekler için bu durum oldukça sıkıntı vericidir. Gebelerde ödem, sık rastlanılan bir durumdur. Gebeliğin normal...
  5. Ellerde ve ayaklarda şişme

Ellerde ve ayaklarda şişme

ellerde ve ayaklarda şişme, kaşınma, ağrı, nedenleri, sebepleri, nasıl geçer, tedavisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar Oldukça sık raslatanan bir sağlık sorunu, ellerde ve ayaklarda oluşan şişlikler ve bu şişliklerin yanı sıra meydana gelen kaşıntı ve ağrı... PEki bunların nedeni nelerdir ve nasıl tedavi edilmelidir; buyrun bu makalemizde bilgi sahibi olalım Melek'lerim. Vücudun...

Sayfayı Paylaş