gebe
  1. misafir misafirrr

misafir misafirrr Forum Okuru

el yapımı ayakkabı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında misafir misafirrr tarafından paylaşıldı.

kadıköyde uygun fiyata ayakkabı ayapan ayakkaboıcalr var mış yerini bilen var mı ya da mağaza isimleri yazarmısınız

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba kadıköyde Yurdakul isimli ayakkabıcı özel yapım ayakkabılar yapıp satıyor kendim bir kaç ayakkabı yaptırdım memnun kaldım . Ayrıca ayakkabı deyınce yurdakul kadıkoyde 1 numaradır.
    istabul Kadıköy semt osmanağa

Mirsaki milli sokak umut apartmanı 78/80

Minibüslerin son durağa gitmek için kullandığı dar uzun sokakta yer almaktadır.

el yapımı ayakkabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamallık Yaptı, Ayakkabı Boyadı ................

Hamallık Yaptı, Ayakkabı Boyadı ................

Hamallık Yaptı, Ayakkabı Boyadı ABD'den Burs Aldı"""""""""" Babasıyla hamallık yapan, ayakkabı boyayıp simitçilik yaparak okuyan Siirtli İdris, ABD'nin Brown Üniversitesi'nden tam burs kazandı. İdris'in en büyük hayali ise dönünce siyasete atılmak.. İdris Kara 18 yaşında... İlköğretim 8. sınıfı bitirene dek Siirt'ten dışarıya hiç çıkmadı....
  2. Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor

Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor

Meleklerim ayakkabınız sizi ele veriyor Seçtiğiniz ayakkabı tarzı karakterinizi ele veriyor. Bakın bakalım siz hangsisiniz:) Araştırmaların ortaya çıkardığı ilginç bir gerçek daha var. O da tercih ettiğiniz ayakkabı tarzının kişiliğinizin aynası olduğu. Öyle ki, erkekler ayakkabı konusunda en az kadınlar kadar takıntılı olduklarından, birlikte olacağı kadını ayakkabısına bakarak seçiyor....
  3. El yapımı şekerler,kurabiyeler

El yapımı şekerler,kurabiyeler

Özel günlerinizde bebek sekerleri,bebek kurabiyeleri,kapı ve duvar süsleri sepetler vb. ürünler.. İSTENİLEN ADETTE YAPILIR
  4. El Yapımı NR 39 Ayakkabı Modelleri

El Yapımı NR 39 Ayakkabı Modelleri

nr 39 ayakkabıları nr 39 ayakkabı modelleri Şıkır şıkır meleklerimize tam da tarzlarını yansıtacak kokoş mu kokoş ayakkabı modelleri sunmak istiyoruz bu yazımızda :) NR 39 ayakkabı modelleri tam da süslü püslü kadınlar için hazırlanmış son derece renkli ayakkabılardan oluşuyor. Bu ayakkabıların en büyük özelliği ise hakiki deri, gerçek kösele ve saf ipek gibi malzemelerle tamamen elde...
  5. istanbulda uyguna el yapımı ayakkabı yapan ayakkabıcı

istanbulda uyguna el yapımı ayakkabı yapan ayakkabıcı

istanbulda uyguna el yapımı ayakkabı yapan ayakkabıcı nerede var şu tiki pahalı yerler dışında yazarsanız iyi olu rkıslarrr TEŞEKKÜRLER....

Sayfayı Paylaş