gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Elastik Örgü Başlangıcı

  Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  [​IMG] 1.sıra:esas ipe geçerek *1 düz,1 atma* 2.sıra:*atılan ilmekler düz,düz ilmekler ters örer gibi örmeden ip önde sol şişe alınıyor*
  3.,4.,5. ve 6.sıralar 2.sıra gibi örülecek.
  örgü bittikten sonra ilk sırada yardımcı iple örülmüş sıra sökülecek.

   
Elastik Örgü Başlangıcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Doktorlar Dizisinin Elası Yasemin Ergene resimleri

  Doktorlar Dizisinin Elası Yasemin Ergene resimleri

  doktorlardaki elanın gerçek adı elanın gelinliği doktorlardaki gelinliği doktorlar dizisindeki gerçek adı doktorlar dizisi Doktorlar dizisiyle adını duyuran güzel oyuncu Yasemin Ergene en güzel pozlarıyla sizlerle melişlerim :tik:
 2. Elastin

  Elastin

  Elastin kökenli kremler, derinin yaş*lanmasını yavaşlatıcı bir özelliğe sahip olduğu için tavsiye edilir. Katılgan doku başlıca şu maddeler*den oluşmuştur : -Şişkinliğini sağlayan mucopolysâc -charide’ler, -Sağlamlığını ve nemlenmesini sağlayan collagene, -Elastikiyetini sağlayan elastin. Elastin, spiral şeklinde, yaya benze*yen telimsi bir proteindir. Gerçekte İnce teller gerilebilir, ama...
 3. 2011 Üç Aylar Başlangıcı

  2011 Üç Aylar Başlangıcı

  üç aylar 2011 3 aylar 2011 üç ayların başlangıcı ayların başlangıcı 3 2011 yılında mübarek üç ayların başlangıç tarihini merak edenler için üç ayların başladığı tarihi sizler için paylaşıyor, şimdiden herkesin 2011 yılının üç aylarını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum. 2011 Yılı Üç aylar 3 Haziran Cuma 2011 Günü başlıyor.
 4. Safer Ayı başlangıcı

  Safer Ayı başlangıcı

  safer ayı hangi aydır safer ayı hangi ay Belaların ve kötülüklerin yer yüzüne indiği Safer ayı başlangıcı ne zaman diye merak edenler için bu sayfamızda Safer Ayı ne zaman öğreniyoruz Melek'ler. Safer Ayı hicri ayların 2.sidir. Hicri Ayların ilki Muharrem Ayı'dır.

Sayfayı Paylaş