gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Elazığ Ağzıyla Burç Yorumları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Burçlar ,burçlar,burçlar açıkcası komik meleklerimiz konuya nasıl başlıyacagımı bilemedim. Şuan içimden geçenleri yazıyorum. Elazığ şivesini hiç bilmiyordum ve bende şimdi öğrendim.Süper burç yorumu yapıyorlar yalnız,bende bilmeyenler vardır ve burcunun yorumunu öğrenmek isteyenler olur diye ahada buraya getirdim. Goyunun Herifi (KOÇ)
    Elazığ Şivesiyle Burçlar xD Şansız döni işler yoluna giri... Ekonomiz birezim düzelecek...

Tosun (BOĞA)
    Siz siz olun galp gırmayın... Galp gırmah golaydır ama yapmah çoh zordur...

Çütüzler (İKİZLER)
    Ne gadar sevünsez azdur... Aşk da iş de yolunda...Bayram etsez yeridir...

Çayan (YENGEÇ)
    Size uzun bi yol görüni... Tatil zamanı del ama gine siz bilirsiz...

Orman Ağası (ASLAN)
    Çoh sevineceğiz bi haber alacahsız... Postacı gapızı çaldı çalacah...

Kelle (BAŞAK)
    Anlaşılan siz dedigoduyu çoh sevisiz... Milleti çeküştürmekten vazgeçin...

Gantar (TERAZİ)
    Size en yahın arhadaşız kelek yapi... Orda burada hakgızda ileri geri gonişi...

Ahu Bocigi (AKREP)
    Nereye gitsez orayı gurutisiz... Bu sıra Elazığ maçlarına heç getmeyin...

Eğrülmüş Demir (YAY)
    Elin işine garışmayacam deyisiz gine de garişisiz... Eyliğiz kötülük oli...

Gıdik (OĞLAK)
    Dediğim dedik çaldığım düdük deyisiz... Yazuhtur babam yazuh...

Sitil (KOVA)
    Yağacah yağmurlara gara dikgat edin... Fazla ortalıhlarda dolaşmayın...

Deniz Guşu (BALIK)
    Efferim size bu sıra bildigiz gibi devam edin...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Ekim 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Gıdik (OĞLAK) Dediğim dedik çaldığım düdük deyisiz... Yazuhtur babam yazuh...

Oyyy canım memleketimmm elazığımm..Havasına hasret kaldığım toprak kokusunu özlediğim sevdiklerimi içinde barındıran şehirrr..herşeyin gibi şivenlede özelsin yaa...teşekkürler kuzu ben çok onure oldum bu paylaşımınla emeğine sağlık.+REP

Elazığ Ağzıyla Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elazığ Şivesiyle Burç Yorumları...

Elazığ Şivesiyle Burç Yorumları...

Goyunun Herifi (KOÇ) Şansız döni, işler yoluna giri... Ekonomiz birezim düzelecek... Tosun (BOĞA) Siz siz olun galp gırmayın... Galp gırmah golaydır ama yapmah çoh zordur... Çütüzler (İKİZLER) Ne gadar sevünsez azdur... Aşk da, iş de yolunda...Bayram etsez yeridir... Çayan (YENGEÇ) Size uzun bi yol görüni... Tatil zamanı del, ama gine siz bilirsiz... Orman Ağası (ASLAN) Çoh...
  2. Elazığ Şivesiyle Burç Yorumu Nasıl Olur?

Elazığ Şivesiyle Burç Yorumu Nasıl Olur?

Goyunun Herifi (KOÇ) Şansız döni, işler yoluna giri... Ekonomiz birezim düzelecek... Heç merak etmayın.. Tosun (BOĞA) Siz siz olun galp gırmayın... Galp gırmah golaydır ama yapmah çoh zordur... Çütüzler (İKİZLER) Ne gadar sevünsez azdur... Aşk da, iş de yolunda...Bayram etsez yeridir... Bi dügün görinii..... Çayan (YENGEÇ) Size uzun bi yol görüni... Tatil zamanı del, ama...
  3. Elazığ Şivesiyle Burç Yorumu....

Elazığ Şivesiyle Burç Yorumu....

elazığ şakaları doğu şivesi video elazig sakalari elazığ şivesi videolar Biz bayanlar burçlara pek düşkünüzdür.Hatta birçoğumuz günlük burç yorumun takip eder. Ama hep aynı tekdüze şekilde gider bu e biraz farklılık olsun demi :) O yüzden bende size Elazığ şivesiyle sunmaya karar verdim :D:D Pasi bak bundan sonra günlükk burç yorumlarını böyle istiyorum :m.c: :D:D:D Goyunun Herifi...
  4. Kızılderili Burçları, Kızılderilerin Burç Yorumları

Kızılderili Burçları, Kızılderilerin Burç Yorumları

kızılderili burcları kizilderili burclari krisokol taşı kızılderili burcu kizilderili burcu 22 Aralık - 19 Ocak YABANKAZI "Bilge, dingin, yardımsever bir lider!" Uğurlu taşı: kuvars Rengi: Beyaz • Evrenin tüm enerjisini kullanabilme yeteneği • Sakin, dingin bir kişilik • olayları kavrama yeteneği • Dikkatli, titiz Ebeveyn • Hata yapmamak için çok çalışma • Arkadaşlık ve dostluk...

Sayfayı Paylaş