gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

elazığın melekleri(gakkoşlar)burayaa

Konu, 'Memleket Melekleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

elazığla ilgili güzel sözler elazığla ilgili sözler videolar komik videolar elazığın resimleri selam melekler ben elazığlıyım elazığın sivrice ilçesinden... aranızda elazığlı melekler varsa buraya beklerim duygu ve düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim...[​IMG]

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ßende eLazığğğ cnm hemşooomm ?==)))

3. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    bende aslen elazığlıyım ama hiç görmedim orayı :)

elazığın melekleri(gakkoşlar)burayaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selam Melekler Mekanı Elazığdan

Selam Melekler Mekanı Elazığdan

31yaşındayım 3,5 yllık evliyim 34 aylık bir oğlum var Ev hanımıyım.Evlenmeden önce aktif bir çalışma hayatım oldu.Aşkın gözü körmüş aşkımın peşine düştüm ve Elazığa yerleştim Aslen Adanalıyım.. Tanıştığımıza sevindim..
  2. Kütahya'da  Gezilecek Yerler!  haydin kütahyalı melekleri burayaaa!!!!

Kütahya'da Gezilecek Yerler! haydin kütahyalı melekleri burayaaa!!!!

Kütahya gezi rehberi Kütahyada Nereler Gezilir Kütahya Görülecek Yerler Kütahya İli Konum olarak Ege ve İç Anadolu Bölgeleri arasında kalmaktadır. Kütahya İli kültürel açıdan gelişmiş bir kenttir. Şehrin en önemli özelliği porselenleridir. Kütahya'da Çinicilikle ilgili müzede bulunmaktadır. Bunun yanında ünlü Evliya Çelebi Kütahyalıdır. Kütahyada tarihi açıdanda önemli yerler bulunmaktadır....
  3. Hamile Melekler Geceleri Uyku Problemleri Yaşayanlar Burayaa

Hamile Melekler Geceleri Uyku Problemleri Yaşayanlar Burayaa

gebelikte uyku,gebelikte uykusuzluk, Melekler hamilelikte uyku sorunları uyuyamama gibi sorunlar yaşıyor musunuz?Ben bir kaç yerden öle duymuştum gebelikte özellikle de son aylara yaklaşıldığında anne adayları uyumakta zorluk çekiyorlarmış rahat uyuyamıyorlarmış sizlerde böle problemler yaşıyor musunuz bizimle paylaşır mısınız? Ben hatta şöyle ilginç bir şey duymuştum hamiş annenin biri...

Sayfayı Paylaş