gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Elbise askıları dekorasyon objesi olursa

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Elbise askıları ile duvar panosu Askı ile yapılan objeler
    Eğer evinizde boş duvarınız çok sayıda boşta elbise askınız varsa sizde bu askılarla yapılan duvar objesini yapabilirsiniz meleklerim. Askılar birbiri ile tutturulmu bağlanmış ve yılbaşı süsleri ile üslenmiş. Ortayada bu dekoratif görüntü çıkmış. Ben beğendim meleklerim ya siz?

Elbise askıları dekorasyon objesi olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etek askısından neler olur?

etek askısından neler olur?

Evet, bildiğimiz etek askısından söz ediyoruz; Tahtakale'den, marketten yada çarşı/pazardan satın alabileceğimiz paslanmaz çelik etek askısından. Gelin, ondan neler yapabileceğinizi birlikte görelim. Etek askısından yazı tahtası olur Mutfakta alışveriş listesini ya da notlarınızı yazmak için kullanabileceğiniz bir kara tahtaya ihtiyacınız varsa, mutlaka denemelisiniz....
  2. Kıyafetler dekorasyon objesi oluyor.

Kıyafetler dekorasyon objesi oluyor.

küçülen kıyafetler Duvar dekorasyonu birçok insanın atmaya kıyamadığı kıyafetler vardır. Ben çoğunlukla eskimeyen ama küçülen kıyafetlerimi vermeyi tercih ediyorum. Ama vermeye de kıyaamdığım 2 elbisem ar duruyor gardropta. Nette dolaşırken öyle birşey gördüm ki kafamda yine şimşekler çaktı. Duvar stickerları gibi bu da yakın moda olur. Elbiselerime madem kıyamıyorum onları dolaptan çıkarma...
  3. Kuş kafesinden dekorasyon objesi olur mu?

Kuş kafesinden dekorasyon objesi olur mu?

Dekorasyon fikirleri Kuş kafesi dekorasyonu Evimde ki dekorasyon ürünlerine epey para döktüm. Ama burda sizin için araştırma yaptığımdan beri verdiğim paralara acıyorum. Çünkü öyle ürünleri dekorasyon objesi olarak kullanıyorlar ki bu benim niye aklıma gelmedi diyorum. İşte bu kuş kafeslerini gördüğümde de aynı duygular içine girdim. bu kafesler hep kafes kuşları için olacak değil ya. Sizcede...
  4. Kozalaklar dekorasyon objesi olursa

Kozalaklar dekorasyon objesi olursa

Kozalak değerlendirme fikirleri Dekorasyon objeleri yapımı Doğada ihtiyacımız olan herşey var. Deniz kabukları ile dekorasyon önerileri gibi kozalaklarıda boyayarak dekoasyon objesi gibi kullanabilirsiniz meleklerim. Kozalaktan dekorasyon fikirleri için dahada yaratıcı fikirler geliştirilebilir tabiki.
  5. Dolap askılarınızla  şık dekorasyon önerileri

Dolap askılarınızla şık dekorasyon önerileri

Sevgili hanımlar hemen hemen hepimizin dolabında işe yaramaz boşta kalan onlarca askı mevcut.Ya çöpe basarız yada dolapta öylece boş boş bekletiriz.Kıyafet asmanın dışında dolap askılarının başka amaçlarada hizmet etmesini istermisiniz?İşte sizler için yaptığımız ve derlediğimiz görsellerimizle bir dolap askısından neler yapılır görelim.Harika tasarımlar oluşturabileceğiniz,şık dekoratif...

Sayfayı Paylaş