gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Elbise Modeli Çeyizlik Lif Örnekleri

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çeyiz sandıklarının demirbaş bir modeli olan lif örnekleri banyoların da vazgeçilmezi haline gelerek marifetli hanımların ellerinde değişik modeller ile yer almaya devam ediyor. Özellikle çeyiz için oldukça ideal ve kullanışlı bir model olan elbise şeklin de lif modelleri bayanların da beğenisini kazanıyor. Kişisel vücut temizliğiniz için keselenmenize yarayan lif modelleri, cazip bir hediye olarak da sevdiklerinize kendi emeğiniz ile yaparak verebilir ve onları çok mutlu edebilirsiniz.
    Elbiseli lif modellerinden seçtiğim örnekleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum.

lif modelleri (1).jpg lif modelleri (2).jpg lif modelleri (3).jpg lif modelleri (4).jpg lif modelleri (5).jpg lif modelleri (6).jpg lif modelleri (7).jpg lif modelleri (8).jpg lif modelleri (9).jpg lif modelleri (10).jpg lif modelleri (11).jpg lif modelleri (12).jpg lif modelleri (13).jpg lif modelleri (14).jpg lif modelleri (15).jpg

Elbise Modeli Çeyizlik Lif Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çeyizlik harika  lif modelleri

Çeyizlik harika lif modelleri

lif örnekleri anlatımlı lif örnekleri açıklamalı modelleri açıklamalı acıklamalı modelleri alıntı
  2. Çeyizlik Dantel Lif Modelleri

Çeyizlik Dantel Lif Modelleri

Dantel Lif Örnekleri çeyizlik Dantel Lif Modelleri Çeyiz hazırlıkları yapan bütün melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, kullanmaya kıyılmaz dantel lif modelleri sunuyoruz :) Evet Melek'ler, insan bu liflerle keselenmeye kıyamaz :)
  3. 2014 Çeyizlik Lif Modelleri

2014 Çeyizlik Lif Modelleri

lif modelleri, lif örnekleri, farklı lif modelleri Kız beşikte çeyiz sandıkta demişler ve bunu söyleyen de boşuna söylememiş. Bir genç kızın çeyizi daha küçük yaşlardan itibaren başlar ve evleneceği güne kadar da devam eder. Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi lif modelleri 2014 yılı örgü modasında yine yerini alarak evlilik ve çeyiz hazırlığında bulunan hamarat bayanlarla buluşuyor. Gelin...
  4. Çeyizlik Örgü Lif Modelleri Değişik En Son Moda Örnekler Burada

Çeyizlik Örgü Lif Modelleri Değişik En Son Moda Örnekler Burada

Çeyizlik örgü lif modelleri yazımızda en yeni modeller rengarenk çeyize girmeye aday lif örnekleri göreceksiniz meleklerim. Çok zaman kaybı olmayan hatta zevkle örülebilen bu lifleri hem banyonuzda hem hediyelik olarak da yapabilirsiniz. Öyle sıradan modellerden sıkıldım diyorsanız benim gibi sizler için en değişik yeni modelleri derledim. Beğeneceğiniz modeli hemen yapıp dilediğiniz gibi...
  5. Elbise modelli banyo lifleri tam çeyizlik

Elbise modelli banyo lifleri tam çeyizlik

Çeyiz sandıklarının demirbaşı olan lif modelleri sadece çeyiz sandıklarının değil banyoların da önemli bir ihtiyacıdır. Kişisel vücut temizliğiniz için mutlaka kullanılması gereken lif modelleri, oldukça renkli, farklı örneklerle bayanların yoğun ilgisini görüyor. Son yıllar da özellikle elbiseli lif modelleri hem çeyizlik hemde bayanların banyoların da kullanılması için tercih ettiği...

Sayfayı Paylaş