gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Elbise silkmek..

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada elbise silmek, kötü bir haber geleceği anlamındadır.

Elbise silkmek.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elbise..

Elbise..

Yeni elbise memur için bir üst derece, tüccar için kazanç, zengin için ziyade mal, yoksul için refah, ziraatçi için bereket, dier insanlar için ucuzlukla, Yeni elbise helal mala, Temiz elbise kalp temiziliğine, kirli elbise kalp kirliliğine, Yeni elbise yırtılır ve bu yırtık dikilir yahut tamir edilirse evladı olmaya, yırtığı dikemezse hapse girmeye, Yamalı elbise işçi için hastalık, diğerleri...
  2. Gömlek elbise

Gömlek elbise

gömlekli elbiseler tasarım,tasarımlar,tasarımlar kıyafet,gömlekten elbise yapımı,elbise modelleri Neon renklerin bu sene pek moda olduğunu artık hepimiz öğrendik ama yok ben öyle her modaya göre alışveriş yapamam derseniz işte size neon renkte minicik bir kumaş parçasını gömleğinize dikip yeni moda bir elbise oluşturma yöntemi..
  3. Elbise

Elbise

Yarın okulda dar paça kot pantolonumu giyicem de üstüne beyaz gömlek giuip altından mor badi giyip gömleğin altından çıkarsam mı Yoksa bir badi kazak mı ???? Bir de altına uzun bot mu yada sportif bot kısa onu mu giysem lütfeeeeeeeeeeeeeennnn yardımınıza ihtiyacım var bekliyoruuum
  4. elbise

elbise

iyi akşamlar sitenizin ana sayfadaki elbiseleri nerede bulabilirim
  5. elbise

elbise

merhaba görsellerdeki elbiselerden birini beğendim satın almak istiyorum ama siteye veya firma bilgilerine ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş