gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

elbiselerde son moda

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. şımarık

şımarık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok güzeller ama beyaz bir başka güzel tşkler

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık hepsi çok güzller...

elbiselerde son moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moda elbiseler

Moda elbiseler

Ben 2009 yaz modasının en çok elbiselerini sevdim.Baksanıza şunlara renkleriyle, desenleriyle, görünümleriyle bir harikalar..:)
  2. Genç hanımlara son moda abiye elbiseler

Genç hanımlara son moda abiye elbiseler

abiye elbiseler en son moda kıyafetler abiye elbiseleri son moda kıyafetler abıye elbıseler Genç kızlarımıza ve kendini genç hisseden kadınlarımıza, cicimi? cicii :) diz üstünde biten ve zarefetini sergileyen son moda abiye elbiseler. Buyrun Melek'ler (baya bir kafiyeli oldu haa) :D:D
  3. Son moda kışlık şık elbiseler

Son moda kışlık şık elbiseler

şık elbiseler Kış aylarının vazgeçilmezleriyle devam ediyoruz...
  4. Kıvrımlı elbiseler yeniden moda!

Kıvrımlı elbiseler yeniden moda!

kıvrımlı elbise modelleri 2012 elbise modası Eskilerin modası olan bir çok kıyafet ve detaylar günümüzün modası olmaya devam ediyor Melek'lerim. Bunlardan biride eskilerin kıvrımlı elbiseleri oldu. Ünlü müzik grubu Beatles'ın üyesi Paul McCartney'nin kızı Stella McCartney moda dünyasının tanınmış tasarımcılarından biri. Başarılı tasarımcı ilkbahaR-yaz koleksiyonunda kullandığı kıvrımlarla...
  5. Son moda Mezuniyet Balosu Elbiseleri

Son moda Mezuniyet Balosu Elbiseleri

Mezuniyet Balosu Elbiseleri arıyorum kızımın mezuniyet balosu var ve benden elbisesini dikmemi istedi. Bu arada ben terziyim, model varsa kızımın elbisesini kendim dikecem:)

Sayfayı Paylaş