gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Elbiselerini Marmara Denizi’ne döktü!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

valla yakışıyolardı inşallah yine birlikte olurlar..

Şahan Gökbakar, eski sevgilisinin kendi evinde kalan bütün eşyalarını toplayıp, Marmara Denizi’ne döktü!

Doğa Rutkay ve Şahan Gökbakar, dört yıl süren ilişkilerini geçtiğimiz ay noktalamıştı. Kelebek'in haberine göre; ortaya atılan yeni bir iddia ise duyanları ayrılık kararından daha çok şaşırttı.
    Söylenenlere göre Gökbakar, Rutkay’ı arayıp “Sensiz yapamıyorum, lütfen kaldığımız yerden devam edelim” dedi. Ancak beklediği yanıtı alamadı. Reddedilmeyi hazmedemeyen ünlü oyuncu, eski sevgilisinin kendi evinde kalan bütün eşyalarını toplayıp, Marmara Denizi’ne döktü!

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Elbiselerini Marmara Denizi’ne döktü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marmara Üniversitesi

Marmara Üniversitesi

Marmara Üniversitesi, 124 yıllık geçmişi, 3.000 civarında seçkin öğretim elemanı ve 60.000'e yaklaşan öğrenci sayısıyla, en büyük kentimiz olan İstanbul'da, Türkiye'nin önde gelen yükseköğretim kurumlarından biridir. Türkçe ve İngilizce eğitim veren, Mühendislik, Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri ile birlikte, dört dilde öğrenim sunan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni bünyesinde toplayan...
  2. DÖkÜntÜ

DÖkÜntÜ

döküntü alerjik döküntüler döküntüler kırmızı yüzde kırmızı Döküntü Deride geçici olarak ortaya çıkan oluşumlar ve renk değişiklikleri "döküntü" olarak bilinir. Döküntüler çeşitli biçimler alabilirler. Bir hastalığın başlangıcında ortaya çıkan döküntüye, "birincil döküntü" denir. Hastalığın doğal seyri sırasında (ya da tedaviye yanıt olarak) görünüş ve özelliği değişir....
  3. Marmara geriliyor

Marmara geriliyor

Uzmanlar, Marmara Denizi'nde önceki gün meydana gelen 4.2'lik depremin Marmara fay hattındaki hareketliliğin sinyali olduğunu söyledi.. Depremin merkezinin Marmara Denizi’nin batı kısmında Tekirdağ ve Marmara Adası arasındaki Batı Marmara çukuru diye adlandırılan bölgede meydana geldiğini belirten Kandilli Rasathane Müdürü Prof.Dr.Gülay Altay, depremin özellikle Tekirdağ, Şarköy, Marmara...
  4. Cafe Marmara

Cafe Marmara

The Marmara Oteli'nin en az kendisi kadar ünlü cafe'si Marmara, Cafe Marmara Pera adıyla hizmet veriyor. Taksim müdavimlerinin zorluk çekmeyeceği şekilde düzenlenen ve bir marmara klasiği olan hasır sandalyelerle dekore edilen mekanın duvarları, caz konserlerinden fotograf kareleriyle dolu… Menünün üzeride de caz sanatçılarının resimleri yer alıyor. Favorileri ise omletler, sandviçler,...
  5. Elbiseler

Elbiseler

Bu elbiseler herkesin oldukça dikkatini çekcek gibi gözüküyor ve tüm meleklerimiz buyursun baksın bu elbiseler herkese yakışır bu modelleriyle :) Nasıl ama dediğim kadar varmı :hıms:

Sayfayı Paylaş