gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elçin Orçun biyografi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Elçin Orçun biyografi Muck dizisi zeynep Elçin orçun kimdir

Show Tv'nin yeni gençlik dizisi Muck'da rol alan Elçin Orçun hakkında merak edilen tüm biyografi bilgilerini bu sayfamızda konu alıyoruz Melek'lerim.

11 Temmuz 1988'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir.Elçin Orçun oyunculuk haricinde müzikle profesyonel olarak uğraşmaktadır.2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü burslu olarak kazandı. Fakat müziğe olan ilgisi terazide daha ağır bastığından okulu yarıda bırakmıştır.

Elçin Orçun biyografi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beton Orçun Resimleri

Beton Orçun Resimleri

beton orçun resimleri beton orçun kim alp eren khamis nereli alp eren khamis biyografi Çocuklar duymasın biliyorsunuzki uzun bir aradan sonra tekrar seyirciyle buluşarak ekranlarda yerini aldı.Dizide oyuncular arasında çok büyük değişiklikler olmadı.Özellikle havuç çocukluktan çıkıp delikanlı olarak karşımıza çıktı.Diziye katılanlar olduğu kadar ayrılanlarda oldu tabi.Selami karakteriyle...
  2. Cansel Elçin Röportajı

Cansel Elçin Röportajı

yalancı bahar dizisi selim cansel elçin dizileri resimleri filmleri hayatı kimdir hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Genç kızların yeni sevgilisi Cansel Elçin...Çeşitli dizilerde oynadıktan sonra şimdi karşımıza Yaprak Dökümü'nün Neclası Fahriye Evcen ile başrolünde oynadıkları Yalancı Bahar dizisinde Selim olarak çıkıyor... Yakışıklı oyuncu Cansel Elçin'in yaptığı röportajı...
  3. Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri var mı sizde? Arkadaşlar Yalan dünya dizisnde ki Orçunun sözleri ne kadar komik ya gül gül öçldüm sapık mıdır nedir o :D Orçun sözleri var mı sizin sitenizde acaba
  4. Muck Dizisi Zeynep: Elçin Orçun

Muck Dizisi Zeynep: Elçin Orçun

Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı Nedir Muck dizisinde ki Zeynep karakterine can veren başarılı ve genç oyuncu Elçin Orçun hakkında kısa bir bilgi sunuyoruz. Misafirlerimiz ve Melek'lerimizin merakı ve sorusu üzerine :) Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı: Elçin Orçun 11 Temmuz 1988 stanbul doğumlu olan Elçin Orçun oyunculuk haricinde müzikle profesyonel olarak...
  5. Elçin Orçun Kimdir, Hayatı

Elçin Orçun Kimdir, Hayatı

Elçin Orçun Kimdir, Hayatı hakkında bilgi aradım bulamadım sitede biyografi bölümünüze zaten ulaşamadım o yüzden buradan yazıyorum cevabı çabuk gelsin diye:)

Sayfayı Paylaş