gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elçin Orçun Kimdir, Hayatı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Elçin Orçun Kimdir, Hayatı hakkında bilgi aradım bulamadım sitede biyografi bölümünüze zaten ulaşamadım o yüzden buradan yazıyorum cevabı çabuk gelsin diye:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elçin Orçun Kimdir, Hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orçun Sonat kimdir

Orçun Sonat kimdir

orçun sonat kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Türk Sineması'nın usta dev isimlerinden Orçun Sonat hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazımızdadır Melek'ler! Orçun Sonat Adı Soyadı=Orçun Sonat Doğum tarihi ? 1941 Ölüm tarihi 24 Şubat 2007 Doğum yeri Türkiye / Samsun Mesleği Oyuncu Orçun Sonat ( 1941, Samsun- 24 Şubat 2007, İstanbul) Türk asker,...
  2. Muck Dizisi Zeynep: Elçin Orçun

Muck Dizisi Zeynep: Elçin Orçun

Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı Nedir Muck dizisinde ki Zeynep karakterine can veren başarılı ve genç oyuncu Elçin Orçun hakkında kısa bir bilgi sunuyoruz. Misafirlerimiz ve Melek'lerimizin merakı ve sorusu üzerine :) Muck Dizisi Zeynep Gerçek Adı: Elçin Orçun 11 Temmuz 1988 stanbul doğumlu olan Elçin Orçun oyunculuk haricinde müzikle profesyonel olarak...
  3. Elçin Orçun biyografi

Elçin Orçun biyografi

Elçin Orçun biyografi Muck dizisi zeynep Elçin orçun kimdir Show Tv'nin yeni gençlik dizisi Muck'da rol alan Elçin Orçun hakkında merak edilen tüm biyografi bilgilerini bu sayfamızda konu alıyoruz Melek'lerim. 11 Temmuz 1988'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir.Elçin Orçun oyunculuk haricinde müzikle profesyonel olarak uğraşmaktadır.2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar...
  4. Cansel elçin kimdir

Cansel elçin kimdir

Cansel Elçin (d. 20 Eylül 1973, Tire, İzmir), Türk sinema, tiyatro ve televizyon oyuncusu. 1982 yılından bu yana Paris’te yaşamını sürdürmekte olan Cansel Elçin, ilk ve orta eğitimini Paris’te Lycée Racine’de tamamladıktan sonra, aile işini devam ettirmek üzere ekonomi ve sosyal bilimler okudu. Bir süre ticaretle uğraşsa da akşam kursları ile başladığı tiyatroya, Fransa’nın önde gelen...
  5. Sevdam Alabora Dizisi Zeynep( Elçin Sangu) Kimdir ?

Sevdam Alabora Dizisi Zeynep( Elçin Sangu) Kimdir ?

sevdam alabora zeynepi kimdir,sevdam alabora dizisi başrol oyuncusu kimdir,elçin sangu kaç yaşında,elçin sangu nereli,elçin sangu biyografisi,elçin sangu hangi dizilerde oynadı Elçin Sangu 11 Temmuz 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir.Üniversite eğitimine Mersin Üniversitesi Oprea bölümünü okuduktan sonra mezuniyet sonrası 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi...

Sayfayı Paylaş