*eldalote*

Pasaklı Tanrıça

Yeni Üye
Üye
*eldalote*
eldalote

Moda bu sene okulunuzda siz populer olacaksınız. ;)

Birbirinden güzel eastpak çantalarını kalem kutularını sizlerle paylaşacağım ve ayrıca okul gömleğinizim üstüne giyebileceğiz veya kendinizin yapabileceği şeyleri sizlere söyleyecağim =)

Bu yılki rengimiz pembe mor ve koyu yeşil =) asker yeşili değil.Bu çanta uyumlu bu sene.

eastpak_yeni_029.jpg

Ayrıca, sezon çantaları arasında bulanan Macy isimli model özellikle genç kızların gözdesi olmaya aday. Çarpıcı renk seçenekleri ve kullanışlı tasarımı bu modeli benzerlerinden bir adım öne çıkarıyor. Çantalarda göze çarpan en önemli detaylar; bol cepli olmaları. Eastpak çantalar; Sportworks, İntersport, Ayakkabı Dünyası, Nezih Kitabevi, D&R, Megavizyon gibi seçkin mağazalarda satılıyor.

veya bu pembe renkli çanta :)

eastpak-backpacks-cuffs.jpg

Evet şimdide giysiye geldi sıra şimdi sizin okul giysinizi aşağıdaki kızlardaki gibi farz edersek :)

liseli-kiz-sinem-kobal-resimleri.jpg

bu beyaz gömlegin üstüne güzel durabilecek hırkalar ve kısa kollu giysiler güzel olur =)
6214111vu3.jpg

17255_buyuk_zoom.jpg

bu üstteki favorim :)

işte bu günlük bu kadar yorumlarınızı bekliyorum boş vaktimde tekrar yazacağım =)) :6:

Son düzenleme:
keni yapabileceğiniz basit giysiler eşyalar vb.

Çogu kişi kitap okumayı sever bende öğle vede kendi kitap ayraçlarımı yaptım sizlere göstermek istedim ve nasıl yaplacağını anlatacağım.

l_40b39dfbdefc46eebd88798e3e552472.jpg

read me diye yazan belli bir kartonu konuşma balonu seklinde kesip ucunu uzun bırak süsleyerek üstüne read me "oku beni" yazıyorsunuz =)

fare şeklin olan; istediğiniz bir renk kartonu kalem şeklinde kesiyorsunuz göz kulak ve bıyık yapıyorsunuz . farenin kuyruk olacağı yeri arkadaş ipi sokarak uhuyla yapıştırıyorsunuz sonra üstüne küçük bir kartonla tekrar yapıştırıyorsunuzki ip kolayca çıkmasın sonra üstüne zımba basıyorsunuz ip çıkmıyacak durama geliyor :)

mavi şeker gibi olan sopayı şekille göstereyim bu ok kolay ama anlatamam bu şekilde :)
stick.gif

Kırmızı kalp şeklinde olan ve yanları açık küçük küçük kalpleri olan kalp;

easyheart.gif

wingheart.gif

Pembe kitap ayracı üstünde 2 kalp olan ayraç ise; 2 kalp orta ve küçük boyutlarda yapılır.en alttaki pembe şeyde anlatması zor aslında herkez bilir ama kare bir kağıt 4 yerden katlanır büzüştürüp üçgen haline getirilir 2 tane yer arkaya kıvrılır kolayca olur ama böyle anlatılmıyor işte onunda internette falan resmi yok güzelce göstermek için =))

yeni yazılarlarla tekrar burada bulaşım hoşcakalınn köşemde olmanız dileğiyle =))

Eldalote-Hats-TJP.gif

Geri