gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Elde değil ki sevdalıyım!!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bir karşılık göremeden
    Sevmek neymiş
    Yar sayende öğrendim ben
    Nasıl zormuş

Aşk benim gönlümdeki; suç değil
    Kalp benim içimdeki; taş değil
    Sel benim gözümdeki; yaş değil

Seni ne çok sevdim

Ben de bir insan evladıyım

Aşk benim gönlümdeki; suç değil
    Kalp benim içimdeki; taş değil

Sel benim gözümdeki; yaş değil

Seni ne çok sevdim

Ben de bir insan evladıyım

Elde değil ki[​IMG] sevdalıyım

Yar diye bir gün yanına yatamadım
    Can heder oldu

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kalp benim içimdeki taş değil

Elde değil ki sevdalıyım!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki.......... Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay...
  2. Rafet El Roman - Elimde Değil

Rafet El Roman - Elimde Değil

Gözlerin sözlerinden baska şeyler söylüyor Git artık gideceksen bu aşk burada biter Sonu yoktu diyenler şimdi haklı çıktılar Bizi çekemeyenler şimdi mutlu oldular Sıkıldı ruhum haykırmak istiyorum Ne olursa olsun ah gönlümde kalacaksın Elimde değil hala seviyorum Elimde değil unutamıyorum Elimde değil hala seviyorum Elimde değil unutamıyorum Daraldı içim haykırmak istiyorum Ne olursa olsun...
  3. Aldattığın Ben Değildim Ki....

Aldattığın Ben Değildim Ki....

Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay unutmuştu demek tüm yaşanmışlığı......
  4. Yusuf Güney -Elimde değil

Yusuf Güney -Elimde değil

Gözlerin sözlerinden başka şeyler söylüyor. Git artık gideceksen Bu aşk burada biter Sonu yoktu diyenler Şimdi haklı çıktılar Bizi çekemeyenler Şimdi mutlu oldular Sıkıldı ruhum Haykırmak istiyorum Ne olursa olsun ahhh Sevgilim kalacaksın Elimde değil hala seviyorum Elimde değil unutamıyorum Daraldı içim Haykırmak istiyorum Ne olursa olsun ahhh Sevgilim kalacaksın Aklım almıyor affet Nasıl bir...

Sayfayı Paylaş