gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Eldivenden Elbise Ve Çantası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eldivenden Elbise Ve Çantası
    :d:d:d........

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

çok ilginç..........................

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0

koyunun kuyruğu gibi :D:D:

Eldivenden Elbise Ve Çantası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eldivenden yapılmış elbise ve çanta

eldivenden yapılmış elbise ve çanta

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kısa-Uzun Eldiven ve Atkılar

Kısa-Uzun Eldiven ve Atkılar

uzun eldiven Kışın soğuklarından kendinizi korumak için atkı ve eldivensiz dışarı çıkmayın meleklerim.Son zamanların yeni trendi uzun eldivenlerin size çok yakışacağına inanıyorum.Bugun çarşıya çıktığımda bende bakındım ama uzun eldiven bulamadım.Bu modeller çok hoş duruyorlar ve çok beğeniyorum sizlerinde beğeneceğini düşünerek sizler için birkaç model seçtim:tik: Kulaklarınızda...
  3. Sırt Çantası Modeli ve Yaplıışı

Sırt Çantası Modeli ve Yaplıışı

sırt çantası modelleri Örgüden yapılmış spor giyimden hoşlananlar için oldukça güzel ve kullanışlı sırt çantası modelini ve modelimizin yapılışını sizler için paylaşıyorum. 66 ilmekle başlanır. 8 sıra lastik örülür. 78 sıra ters örülürken ortasına 10′lu saç örgü konur. Alt ve yan körükler 15 ilmek düz olarak örülür. Körükler ve büyük parçalar dikilerek birleştirilir. Askılar tığ işi dolgu ile...
  4. Çoban Çantası Bitkisi ve Faydaları

Çoban Çantası Bitkisi ve Faydaları

Çoban çantası faydaları resimli çoban çantası nedir ne işe yarar çoban çantası nelere iyi gelir Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan çoban çantası bitkisinin faydaları ve kullanımı hakkında elimizde bulunan bilgiler şöyle melekler :) Çobançantası (Capsella bursa-pastoris L.), yol kenarlarında, çayırlarda, tarlalarda, hendeklerde, bayırlarda ve sebze bahçelerinde yetişen bu çok değerli...
  5. Çoban Çantası Otu ve Faydaları

Çoban Çantası Otu ve Faydaları

çoban çantası nedir çoban çantası otunun faydaları çoban çantasının faydaları Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden çoban çantası otu ve faydaları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Çoban Çantası (Capsella bursa-pastoris): 40 cm boylarında, beyaz çiçekli, otsu bir bitkidir. Tanen, saponin, çeşitli flavonlar, organik asitler, reçine, potasyum ve...

Sayfayı Paylaş