gebe
  1. bsmozdnn

bsmozdnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ele bulaşan spermden hamile kalınır mı?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında bsmozdnn tarafından paylaşıldı.

17 yaşında bir kızım erkek arkadaşımla otururken öpüşemeye başladık benim ücerimde hiçbişey erkek arkadaşımın ki de tamamen giyinikti utanarak söylüyorum bunları erkek arkadaşım boşaldıktan sonra elinde meni vardı .......... oynadı aradan 5 ay geçti regl oluyoum ama hala korkuyorum hamile kalır mıyım :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Şubat 2016
  2. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.948
    Ödül Puanları:
    113
    Tedbiren test yapın sperm le vajina tesmas etmiş.Düşük ihtimalde olsa tedbirli olmak ta fayda var

ele bulaşan spermden hamile kalınır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  2. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  3. Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Merhabalar arkadaşlarım herkese selamlar acaba ele bulaşan zevk sıvısı, suyu ile hamile kalma durumu nedir. Erkek arkadaşımla birlikte olduk içime boşalmadı ama bu erkeklerdeki meni öncesi gelen zevk suyusu ile hamile kalma riski nedir bana bilgi verir misiniz ?
  4. Adet Biter Bitmez Hamile Kalınır Mı?

Adet Biter Bitmez Hamile Kalınır Mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı,adet sonrası ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,adetliyken hamile kalınırmı,adetten hemen sonra birliktelik ve hamilelik hakkında bilgiler Adet döneminde kadınlar adet biter bitmez hamile kalırmıyım sorusu bir çok kadınların ortak sorunudur. Eger hamile kalmak istemiyorsanız en dogru yol korunmaktır. Uzman doktorların bir çok araştırmalarında bu sorunu...
  5. Vajina üstüne boşalma olursa hamile kalınır mı ?

Vajina üstüne boşalma olursa hamile kalınır mı ?

Hamileliğin oluşabilmesi için erkeğin spermine , kadının yumurtasına ihtiyaç vardır. Yumurta ve spermin birleşmesi ,bir araya gelmesi için de tam bir birleşme gerekmektedir. Bu konuya ilişkin de sayfamıza sıklıkla soru geliyor.Sevgilim vajina üstüne boşaldı hamile kalırmıyım , erkek arkadaşım vajinaya yakın boşaldı hamile olasılığım nedir gibi . Öncellikle belirtelim ki vajina üstüne...

Sayfayı Paylaş