gebe
  1. erdoğan

erdoğan Forum Okuru

Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında erdoğan tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlarım herkese selamlar acaba ele bulaşan zevk sıvısı, suyu ile hamile kalma durumu nedir. Erkek arkadaşımla birlikte olduk içime boşalmadı ama bu erkeklerdeki meni öncesi gelen zevk suyusu ile hamile kalma riski nedir bana bilgi verir misiniz ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Her türlü birlikteliklerde erkeklerden meni öncesi gelen zevk suyu ile de hamile kalmak mümkün. Zira sperm öncesi gelen zevk suyunda da canlı spermcikler bulunur. Çok yüksek ihtimalle olmasada hamile kalma riski vardır. Bu tür durumda şüpheli bir birliktelik yaşadı iseniz ertesi gün hapı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir. Tabiki istenilmeyen bir istenmiyor ise.

3. dondurma

dondurma Forum Okuru

Merhabalar bende benzer bir durum ile karşı karşıyayım acaba tam olarak bana da bilgi vermeniz mümkün mü ? Dün arkadaşımla birlikte olduk ilk kez yaptık bunu bu zevk suyu denen şey ile benim halime kalma ihtimalim var mı çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz =? Test yaptırsam mı acaba ne dersiniz ?

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Siz her halukarda işinizi riske atmayın lütfen ve korunmasız ilişkiye girmekten kaçının. Sizin durumunuzdaki birisinin 72 saat içinde ertesi gün hapı kullanarak bunu kafasından atması gerekiyor.

Saygılar.

Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Arkadaşlarım selamlar acaba şunu merak ediyorum ben. Zevk suyu ile hamile kalınır mı böyle bir durum var mı çok korkuyorum :S
  2. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  3. ele bulaşan spermden hamile kalınır mı?

ele bulaşan spermden hamile kalınır mı?

17 yaşında bir kızım erkek arkadaşımla otururken öpüşemeye başladık benim ücerimde hiçbişey erkek arkadaşımın ki de tamamen giyinikti utanarak söylüyorum bunları erkek arkadaşım boşaldıktan sonra elinde meni vardı .......... oynadı aradan 5 ay geçti regl oluyoum ama hala korkuyorum hamile kalır mıyım :(
  4. Zevk suyu hamile bırakır mı?

Zevk suyu hamile bırakır mı?

Sürtünmeyke ilişkiye girdim ama penis vajinamın başına değidi. Zevk suyu gelmiş olabilir ama ella ertesi gün hapı kullandım aama hala korkuyorum
  5. Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Cinsel deneyimi olmayan gençler tarafın dan ,sayfamıza sıklıkla zevk suyuyla hamile kalınırmı diye sorular gelmekte. Bizde zevk suyuyla hamile kalınırmı sorusuna açıklama getirmek için bu konuy hazırlama gereği duyduk.. Sevgilimle sürtünmye yoluyla ilişkiye girdim , zevk suyu vajinama değdi hamile kalırmıyım, nişanlımla sürtünme yoluyla ilşkiye girdim elim zevk suyuna değdi sonra elimi...

Sayfayı Paylaş