gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Electrolux ESF 2430 W Midi Bulaşık Makinası Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Mobideko.Com sizler için incelemelerine son sürat devam ediyor. Bu bulaşık makinasını %40 indirimle toplamda 541,40 tl ye satın alabilirsiniz. Electrolux ESF 2430 W Midi Bulaşık Makinası

Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız

Electrolux ESF 2430 W Midi Bulaşık Makinası Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk bulaşık makinası

İlk bulaşık makinası

ilk bulaşık makinesi ilk bulaşık makinesi resmi resimleri türkiyede fotoğraf makinası 1889’ da W. A. Cockran adındaki maharetli kadın mucit, tarihin ilk elektrikle çalışan ilk bulaşık makinesini üretti. Sistem çok basitti. Bir fiskiye, boru yardımıyla gelen tazyikli suyu tabakların üzerine eşit dağıtıyor ve bulaşıkları temizliyordu.
  2. Bulaşık Makinası Kullanan Meleklere

Bulaşık Makinası Kullanan Meleklere

bulaşık makinası tavsiyeleri bulaşık makinesi tavsiyesi arçelik makinesi kullananlar tavsiyesi 2010 bosch kullananlar Arkadaşlar netten bulduğum bir yazı ne kadar doğrudur bilemem ama sizinle paylaşmak istedim...Bence bir denemekte fayda var siz ne dersiniz... Kullandigimiz deterjanlarin hem cevre hem de sagligimiz uzerinde son derecede olumsuz etkileri var bilindigi gibi. Ozellikle...
  3. Bulaşık makinası

Bulaşık makinası

Lütfen bana arçelik 3440 model 4 progmanlı bulaşık makinası nasıl kullanılır yardım edin lütfennnnnn acilllll lütfen cavap yazın ....
  4. Hangi bulaşık makinası

Hangi bulaşık makinası

Merhaba kızlar bu aralar bulaşık makinası almaya niyetliyim.Şöyle ucuz 2. programlı gri istiyorum diğer beyaz eşyalarımda gri çünkü hangi marka ne önerirsiniz . Şimdiden teşekkür ederim kızlar..
  5. Bulaşık Makinesi Nasıl Seçilir?

Bulaşık Makinesi Nasıl Seçilir?

Teknolojinin büyük nimetlerinden olan bulaşık makineleri hanımların en büyük yardımcısı.Mutfakta en çok kullanılan bulaşık makinalarıda zamanla randımandan düşüyor ve yenilemek gerekebiliyor.Sürekli yenilenen modellerde işlevselliği de artıyor,bulaşık alma kapasitesi,program sayısı ,enerji tüketimi vs.Eğer sizlerde bulaşık makinanızı yenileme sürecindeyseniz sizler için hazırladığımız...

Sayfayı Paylaş