gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Elegant anlamı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

elegant ne demektir anlamı manası türkçe karşılığı hakkında genel bilgiler burda melekler elegant ingizlice bir sözcüktür ve anlamıda aşağıda belirttiğimiz şekildir ingilizce genel de kullanılır

İngilizce (english) Türkçe (turkish)
    elegant s. zarif, şık; nazik, ince, kibar; mükemmel, üstün. elegantly z. zarafetle, nezaketle.

elegance i. zarafet, şıklık, incelik.

Elegant anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saatlerin anlamı

Saatlerin anlamı

saatlerin anlamı saatlerin anlami anlamları 2011 ASLINDA BÖYLE BİŞEY BANA SAÇMA GELDİ... SEVENSEVİYORDUR SEVMEYEN YİNE SEVMİYORDUR BUNUN SAATLE NE İLGİSİ VAR Dİ Mİ AMA..? NEYSE ARKADAŞIM BAKARKEN GÖRDÜM BU SAATLERİN ANLAMINI SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM... buyrun bakalım...: 01:01 = SéNi SéviyOr 02:02 = SéNdéN Ho$LaNıyor 03:03 = Sana A$ıK OlMaYa Ba$lıyOr 04:04 = SéNi ÇoKK SéviyOr 05:05 = SéNdéN...
  2. Hendese Anlamı

Hendese Anlamı

hendese nedir ne demektir anlamı manası ne demek ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu yazımızda dilimize Arapça'dan gelmiş bir kelimenin anlamından bahsedeceğiz sizlere. Pek çok dilden etkilenmiş olan Türk dili içinde eskiden kullanılan hendese ne demektir, hendese anlamı nedir merak ediyorsanız yazımıza geçelim ve bizim de bilmediğimiz hendese ne demek birlikte öğrenelim.. Hendese...
  3. Keşişleme Anlamı

Keşişleme Anlamı

Keşişleme Anlamı nedir lütfen bu kelimenin açıklamasını yani ne anlama geldiğini bana yazın.
  4. anlam

anlam

lütfen sözlerin bir de anlamları yazarmısınız ama başka yerlerden bularak değil kendi fikirlerinizle :( Lütfen ....
  5. Çilek'ten Yeni Tasarım Genç Odası Elegant Çekirdek Oda

Çilek'ten Yeni Tasarım Genç Odası Elegant Çekirdek Oda

Genç odası takımı alırken zarif ve özel boya ile tasarlanmış bir genç odası takımı tercihinde bulunmak i,stiyorsanız İngiliz tarzını yansıtan elegant çekirdek oda sizler için harika bir seçenek olacaktır. Çilek Mobilya kalitesi ile genç kızınız için hoş bir sürpriz hazırlamaya ne dersiniz? Kızınızın odası darsa bu genç odasını görünce hem şaşıracak hem de çok sevinecektir. Elegant çekirdek...

Sayfayı Paylaş