gebe
  1. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0

Elektrik asansörlü yatar :)

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında bettt tarafından paylaşıldı.

Elektrik asansörlü yatak :) Haberin başlığını okuyunca çok gülmüştüm ve fesatlığa vurmuştum ay ne biiliim yatak felan deyince hahaha

Elektrik asansörlü yatak şimdiye kadar gördüğünüz ve bildiğiniz yatak kavramını tamamen değiştirecek bir özelliğe sahip. Bu yatak hiç yer kaplamıyor ve hatta ortalıkta bile görünmüyor.
    elektrik asansörlü yatak

Alman firması tarafından tasarlanan yatak bir elektrikli asansör sayesinde yukarı ve aşağı hareket ettirilebiliyor. Yukarı çıkarıldığında tavanda dekoratif bir hal alıyor ve hiç farkedilmiyor. Kilit mekanizması sayesinde ise yatak yukarıda iken tamamen güvenli bir hal alıyor. Yatak yukarıda iken kesinlikle farkedilmiyor ve hiç yer kaplamıyor.

İkili koltuk ve orta sehpa ise aslında yatağın birer parçasıdır. Uzaktan kumandalı düğme ile aşağı indirilebilen yatağın ayak kısmı sehpa ile destekleniyor. İkili koltuk ise bir yatak başlığı ve destek görevini görüyor.

Son düzenleme: 25 Nisan 2011
Elektrik asansörlü yatar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrik..

Elektrik..

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır
  2. İşte asker böyle yatar

İşte asker böyle yatar

İNGİLİZ BELGELERİNDE YAN GELİP "BOYLU BOYUNA" YATAN TÜRK ASKERİ BULUNDU!... İlgili resim, Dr. Mehmet CEVİK Bey'in özel arşivinden alınmıştır. İşte Türk askeri ancak böyle "yan gelir yatar", dedirtecek kadar vardır. Onun için "bu vatan için şehit olan bütün askerlerimizin ruhu şad olsun". Görmüş olduğunuz resim, Dr. Mehmet CEVİK bey tarafından İngiltere...
  3. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...
  4. Yatarken Saçınızı...

Yatarken Saçınızı...

Saç saç saç.. Kızları güzel kılan en önemli etkendir hepimizin bildiği gibiii. :789: Bakalım meleklerim yatarken saçını açar mı yoksa toplar mı ?
  5. Elektrik AsansörLü Yatak

Elektrik AsansörLü Yatak

Alışılmışın dışında olan bu yatak hiç yer kaplamadığı gibi çokta güzel bence.Eviniz küçükse işte size bi fikir hemde çok değişik bi sistem çevrenizdekilere bunlarla farklılığınızı hissettilerebilirsiniz. Elektrik asansörlü yatak şimdiye kadar gördüğünüz ve bildiğiniz yatak kavramını tamamen değiştirecek bir özelliğe sahip. Bu yatak hiç yer kaplamıyor ve hatta ortalıkta bile görünmüyor....

Sayfayı Paylaş