gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Elektrik lambası..

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada elektrik lambasi gör-mek bir çok sekilde yorumlanir. Rüyada elektrik lambasi görmeyi,isik saçtigi için simsek yorumu ile tabir etmek gerekir. Rüya sa-hibi gördügü rüyanin sekline göre bu rüyayi simsek bahsinde ol-dugu gibi yorumlar.

Elektrik lambası.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. masa lambası

masa lambası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lüks lambası

Lüks lambası

lüks lambası ne zaman bulundu löküs ne zaman bulundu lüküs lambası icat edildi lüks icat edildi Rüyanizda lüks gaz lambasi görmek, islerinizin birden bire iyi bir duruma girecegine. bol para kazanacaginiza, maas veya ücretinizin artacagina yorumlanir
  3. Elektrik..

Elektrik..

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır
  4. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...
  5. Gece lambası

Gece lambası

gece lambası rüyada gece lambası görmek

Sayfayı Paylaş