gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elektrik prizi üzerinden internet bağlantısı veren priz hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım elektrik prizi üzerinden internet bağlantısı sağlayan tp link türü prizler varmış bununla ilgili bana detaylı bilgi verir misiniz lütfen. sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Elektrik prizi üzerinden internet bağlantısı veren priz hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Priz

Priz

Rüyada elektrik prizi görmek, gelecekteki günlerinizin çok aydinlik ve mutlu geçecegine isarettir.
  2. Gizli elektrik prizi

Gizli elektrik prizi

priz ile ilgili icatlar ilginç elektrik icatları gizli elektrik prizi gizli priz Gizli olan aslında priz değil, prizin içine sakladıklarınız. Priz görünümündeki bu saklama alanı, değerli eşyaları gizlemek için ideal bir çözüm.
  3. Çiçekli Prizler Çok Değişik

Çiçekli Prizler Çok Değişik

değişik prizler Bu prizler neler yapıyorlar yaaa dedirtecek cinsten. Değişik geldi bana. Çiçekli,üzümlü,kitaplı.. :D Daha kim bilir nele çıkar melişlerim :D
  4. Çiçekli prizler..

Çiçekli prizler..

prizler priz modelleri priz çeşitleri Melişler bence çok hoş görünüyolar çiçekli prizler..:)ya sizce nasıl..:)
  5. Elektrik priziyle internet bağlantısı yapılacak!

Elektrik priziyle internet bağlantısı yapılacak!

elektrik prizi, internet bağlantısı, nasıl olacak, prizlerin tipi, şekli, çalışması, ile ilgili bilgiler burada melekler Nette rastladığım yeni bir haber beni çok şaşırttı melekler ,artık elektrik prizinden internet bağlantısı sağlanabilecekmiş .Haber aynen şöyle; Ağ Donanımı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden TP-LINK, kablolu internet erişiminden vazgeçemeyenler için elektrik...

Sayfayı Paylaş