gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Elektrik..

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır

Elektrik.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrik Carpmasi

Elektrik Carpmasi

rüya tabirleri elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması rüya tabiri gebelikte hamilelikte Elektrik çarpması evlerdeki pirizler-elektrikli aletlerden kaynaklanan elektrik kaçakları, enerji iletim kablolarının kopması ya da direklere tırmanılması, yıldırım düşmesi ile ortaya çıkabilir. Deri üzerinde yanık, solunum ve dolaşım sisteminde bozukluk, bilinç kaybı sonucu düşme ve buna ba lı kırıklar...
  2. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...
  3. Elektrik tesisatı:

Elektrik tesisatı:

Elektrik tesisatı: Elektrik topraklama prizlerinin ve sigortalarının mutfaktaki su tesisatından en az 15 cm. uzakta olması gerekir. Böylece herhangi bir su sızıntısında tatsız bir elektrik kazası ile karşılaşılmaz.
  4. "Elektrik alamadım"

"Elektrik alamadım"

Son yıllarda evlenmek isteyen genç kızla delikanlı bir araya geliyor. Ama sonra elektrik alamadıklarını söylüyorlar. Ne demek bu elektrik alamamak? Müsait bir ortamda, kendi evlerinde, pastanede veya bir tanıdığın evinde görüşüyorlar. Kız ile erkek kendi aralarında konuşuyorlar, birbirlerine soru soruyorlar, karşılıklı bilgi alıyorlar, çay-kahve içiyorlar. Evlilikten, hayattan...
  5. elektrik fatura

elektrik fatura

iyi gunler 60 70tl arası gelen elektrik faturam bu ay 175 tl geldi. dilekce yazdık cevap gelmedi nasıl bi yol izlemeliyim tesekkurler

Sayfayı Paylaş