gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

elektrikli ısıtıcı kullananlar DİKKAT!!! sizin de başınıza gelebilir!!!

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

kızlar bacağımda 2 aydır böyle bir şey çıkmışdı. kılcal damarlarla alakalıdır diye kalp damara gittim ama cildiyeye yönlendirdi. cildiyeci lekeyi görünce 3-4 aydır uzun süre elektirikli ısıtıcıya maruz kalındığında vücudun böyle tepki verebildiğini söyledi. benimki daha başlangıç aşamasındaymış 3-4 ay güneşden uzak dur ve aşırı sıcakla temasda bulunma dedi. eski iş yerinde 4 ay çalıştım ve 4 aydır sabahdan akşama önünde oturdum. bacak bacak üstüne atarak otururum hep nedeni de buymuş. Zaten normalde de zararlı ama bu derece olabilceğini düşünmemiştim.

Young bride ve SadmiN bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resmen yanmış ya :S O kadar mı üşüyordun ki, yandığını hissetmedin canım:S Büyük geçmiş olsun tatlım...

MeLOo bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    geçmiş olsun canım evet malesef elektirikli sobaların böyle etkisi var benim bir arkadaşında bacakları böyle olmuştuu
    tekrar geçmiş olsun dikkat et artık

Young bride ve MeLOo bunu beğendi.
  4. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    yanık değil o canım bazen baya sıcak oluyodu da çekiyodum kendimi sonra gene devam :D:D kılcal damarlardaki kan akışının bozulmasıyla alakalı bişeymiş

5. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    bidaha donsam yanaşmam yahu zaten beyaz tenliyim kabak gibi sırıtıyo :D bu yaz da yanamıcaz belli oldu ona üzülüyom :D:D

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yok ya yanık değil o döğme yaptırmışsın bi kerem :D:D

MeLOo bunu beğendi.
  7. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    o bacakda dikiş ve platin izleriyle dolu bi sürü dövmem var zaten o da eksik kalsın :haha:

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

argan yağı kullan cnm geçer. geçmiş olsun.

MeLOo bunu beğendi.
  9. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    çok geçmiş olsun

MeLOo bunu beğendi.
  10. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    gecmis olsun

MeLOo bunu beğendi.
  11. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çokk büyük geçmiş olsun canım benimmm yaa

MeLOo bunu beğendi.
  12. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkür ederim kızlaar :D

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benimde bacağımda lekeler oluştu geçer dedim geçmedi argan yağı işe yarıyomu kullanan varmı bu sebeple

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

geçiçi değil mi iz kalmaz .s
    bende de aynı şekilde olduu :(

15. zghscn

zghscn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba aynı sorun benim başımada geldi iki bacağımda alak alak MELOO ne kullandınız ve geçtimi napıcağımı şaşırdım lütfen yardım :(

elektrikli ısıtıcı kullananlar DİKKAT!!! sizin de başınıza gelebilir!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başta korkunç gelebilir ama değil...

Başta korkunç gelebilir ama değil...

Kendisi Bünyan'li olmayan, politika ile de ugrasmis ve halen Kayseri'de isadami olan birisi, Bünyan kiyiciginda, Kayseri Malatya kara yolu üzerinde, lokantasi olan bir benzin istasyonuna gider ve orada alabalik la bir ufak raki ister. Dönüste yürüyüş mesafesindeki Bünyan'a gitmek için meyhanemsi lokantadan çikar ki, dişarisi hem zifiri karanlik ve hem de korkunç bir kar-tipi...
  2. Bilgisayar kullananlar DİKKAT ! Önemli

Bilgisayar kullananlar DİKKAT ! Önemli

BİLGİSAYAR KULLANANLAR DİKKAT! KAKTÜSÜNÜZ YOKSA HEMEN ALIP BİLGİSAYARINIZIN YANINA BİR VEYA BİRKAÇ TANE KOYUN ARAŞTIRMALARIM SIRASINDA RASTLADIGIM İLGİNÇ VE FAYDALI BİLGİ Bu dikenli bitkinin ne işe yaradığını ne için yaratıldığını bileniniz var mı ? Unutmayın ki, dünyadaki herşey bir amaçla yaratılmıştır. Ornegin kaktüs, radyosyonu emmektedir. Bu yüzden büyük nükleer santrallerin...
  3. Lens kullananlar DİKKAT!!!!

Lens kullananlar DİKKAT!!!!

Lens kullanan meleklerim; eğer lens solisyonunuz aşşağıdaki markaysa dikaktle okuyunuz..!!!Sağlığınız için dikkate alınız... Lens kullananlar DİKKAT!!!! Steril olmadığı belirlenen bu kontak lens solüsyonu piyasadan toplatılacak...Sağlık Bakanlığı, gözlerde kullanılan kontak lensi solüsyonunun bir serisinin, steril bulunmaması nedeniyle toplanmasına karar verdi. AA muhabirinin aldığı...
  4. elektrik sobası kullananlar dikkat!

elektrik sobası kullananlar dikkat!

Arkadaşlar merhaba iş yerinde mini elektrikli soba kullanıyordum bacaklarım alak alak oldu. hiç bir yanık acısı yok, kaşıntı yok. ancak kıpkırmızı 3 haftadır bu şekilde başına gelen varsa yorum yapabilirmi?
  5. Elektrikli su ısıtıcılar (kettle) nasıl temizlenir?

Elektrikli su ısıtıcılar (kettle) nasıl temizlenir?

Mutfağın vazgeçilmezlerinden biridir su ısıtıcılar.Ani sıcak su ihtiyacnda büyük kolaylık sağlar.Çay demelemek için, kahve yapmak için yada yemeğe konulan sıcak su için çok pratik ve hızlı bir şekilde ihtiyacımızı karşılamakta üstüne yoktur.Elektirikli su ısıtıcılarda zamanla randıman dan düşebiliyor.İç yüzeyi ve rezistanı zamanla kireçlenebiliyor.Kireçlenen rezistans ve iç yüzey suyun geç...

Sayfayı Paylaş