gebe
  1. hüzünKovanKuşu

hüzünKovanKuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ElektrikPort Samsung Tab 3 Ödüllü Yarışma

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında hüzünKovanKuşu tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Final zamanı çektiğiniz fotoğrafınızı bize gönderin, paylaşalım, oylamaya girin, dereceye girerseniz birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı yakalayın.

http://www.elektrikport.com/haber-roportaj/final-fotograflari-odullu-yarisma/12028

önceden çekilen fotolardan gönderdim 1-2 tane kısmet artık [​IMG]

ElektrikPort Samsung Tab 3 Ödüllü Yarışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Intro E|--------------------------------------------- B|--------------------------------------------- G|--------------------------------------------- D|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- A|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- E|-10/12-12/6-6-6-6-6-6-6-6-5-3-3-3-3---------- E|--------------------------------------------- B|---------------------------------------------...
  2. Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

karagözlüm solo Sözlerden önce e--------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3-- G--------------------------------- D---------------------------------| A---------------------------------| E---------------------------------| e----------------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3--1-3-1-3- G-----------------------------------------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  4. Karadeniz Turu Ödüllü Yarışma

Karadeniz Turu Ödüllü Yarışma

tatil ödüllü yarışmalar ödüllü yarışmalar kızlar facebookta bi yarışmaya denk geldim 7 günlük herşey dahil karadeniz turu ödüllü. ben katılıp kazanmayı çok istiyordum ama yıllık iznimi kullandım 6 ay boyunca bi yere gidemem :( katılmak çok kolay defansın facebook sayfasına tatil fotoğrafınızı yüklüyorsunuz ve puan topluyorsunuz en çok puan alan fotoğraf sahibi kazanacak ödülü. ayrıca hergün...
  5. Anneler Gününe Özel Ödüllü Yarışma

Anneler Gününe Özel Ödüllü Yarışma

anneler günü yaklaşıyor, çok güzel bir yarışmanın haberini vermek istiyorum adı ilk aşkım annem Madame Coco | Facebook adresinden katılabilirsiniz. madame coco ev tekstili markasıymış çok güzel fransız tarzında ürünleri var yarışma çok basit annenizin sizinle birlikte çekildiği bir fotoğrafı ekliyorsunuz çocuğunuzla da çekilmiş olabilirsiniz. yarışmaya yüklüyorsunuz. 1. gelen...

Sayfayı Paylaş