gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

elele büyüttük sevgiyi

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

elele büyüttük sevgiyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PO Hedef Büyüttü

PO Hedef Büyüttü

Petrol Ofisi Üst Yöneticisi (CEO) Melih Türker, dağıtımın ötesine geçip hem rafineri hem de arama ve üretimde şirketin yer almasını sağlamak istediklerini, bu kapsamda İran'da 2 sahada çalışma yürüttüklerini belirtti. Türker, şirketin başlattığı “performans dönemi”nin ilk projesi ve yeni nesil ürün serisi olan V/Max'in tanıtıldığı basın toplantısında yaptığı konuşmada, şu anda dağıtım...
  2. Yüreğinde Büyüt Beni

Yüreğinde Büyüt Beni

Yüreğinde Büyüt Beni Umuda gülümseyen heceler --- “ Türkülerle büyüttüğüm çocuğun, Acılara serilmiş Dilsiz umudun imkansız sevdasıydın sen… “ Rüyaları çalınmış gecelerde sevdim seni. Yetim cocukların kirlenmemiş düşlerinde büyüttüm seni. Her gülüşün, acılarıma sürülmüş bir merhem gibiydi. Lacivert okyanuslara uzanan umuttu gözlerin.Korkularımı yüreğinde emziren bir imkansız sevdaydın...
  3. Elele bayram alışverişi

Elele bayram alışverişi

bayram alışverişi oyunları Bayadır birlikteler bakalım nereye kadar sürer ilişkileri.. Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz ile sevgilisi Fahriye Evcen, ayrıldıkları haberlerini el ele görüntü vererek yalanladılar. Önceki gün İstinyepark'a giden ve mağazaları dolaşan Deniz ile Evcen, Ramazan alışverişi yaptıklarını söyledi. Fotoğraf çekimleri sırasında birbirlerinin...
  4. Kadın Sesi Bitkiyi Büyüttü

Kadın Sesi Bitkiyi Büyüttü

Cam önünde duran güzel bir menekşeniz var diyelim.Menekşenize her gün aynı saatte suyunu verdiniz.Güneşi seven bir menekşeyse güneşe koydunuz.Gölgelikte büyüyen bir menekşeyse onu güneş ışınlarından korudunuz.Ama nafile yine de o güzelim mor menekşeniz bir türlü büyümüyor.Büyümekle kalmıyor git gide solmaya başlıyor.Bu durum sizi üzüyor biliyorum.Ama artık üzülmeyeceksiniz ve menekşeniz...
  5. Balık Büyüt

Balık Büyüt

Balıklara çok büyük ilgim var. Hem gerçek hayatta hem de sanal alemde. Bu aralar beceri oyunlarından olan Balık Büyüt oyununu oynuyorum. Şimdilik 3. leveldeyim. Bölümleri geçmek çok keyifli. Sanırım tatilde olduğum için balıklarıma olan özlemimi bu şekilde gideriyorum :uhu: :)

Sayfayı Paylaş