gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Elementler ve İşaretleri

Konu, 'Feng Shui' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

melek işaretleri elementlerin işaretleri face de melek işareti meleklerin
    [​IMG] [​IMG]

Elementler ve İşaretleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işaret

işaret

Rüyada kendinizi birilerine işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına yorumlanır. İşaret edilen şeye dikkat etmek ve onu da yorumlamak gerekir. Kişinin bir amacı olacak demektir.Isaret vermek için kandil asilan ve konulan sey-leri görmek, yüksek makam ve mertebeye delalet eder, Bu rüya son derce iyidir. Isigi söndürdügünü görmek hayirli degildir.
  2. değişik yazı karakterleri ve işaretleri

değişik yazı karakterleri ve işaretleri

değişik yazı karakterleri ilginç yazı karakterleri facebook işaretleri nasıl yapılır facebook işaretleri Merhaba meleklerim şimdi sizlere klavyedeki kısayollar kullanılarak değişik yazı karakteri ile yazmayı öğreteceğim. Bunları aynı zamanda msn sözlerinin başında sonunda istediğiniz bir yerinde istediğiniz bir yazının içindede kullanabileceksiniz. ™ [TM] İle başlıyalım Tm nasıl yapılır?...
  3. başparmak ve işaret parmakları için pırlanta yüzükleri

başparmak ve işaret parmakları için pırlanta yüzükleri

baş parmak yüzükleri baş parmak yüzüğü işaret parmağı yüzükleri yüzük modelleri işaret parmağı yüzük modelleri Başparmak ve işaret parmakları için pırlanta tutkunlarını baştan çıkaracak yüzük tasarımları...
  4. Yüzük ve İşaret Parmağının Sırrı

Yüzük ve İşaret Parmağının Sırrı

Dün akşam haberlerde izledim bunu çok dikkatimi çekti ve sizlerlede paylaşmak istedim meleklerim.Araştırmalar yapılmış ve parmak uzunluğuna göre kişilik belirlenmiş.Bende haberi ilk duyduğum zaman hemen parmaklarımı kontrol ettim:Dsağ elimle sol elimdeki parmaklarım birbirini tutmadı:Ssağ elimdeki işaret parmağım uzun iKen sol elimdeki işaret parmağım kısa ben nasıl bir kişileğe sahibim...
  5. Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler

Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler

facebook kalp işareti kalp işareti nasıl yapılır facebook değişik işaretler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Facebook kullanıcıları bilir melekler :) Bazen duvar yazılarında ya da facebook nikleri içinde değişik işaretler ve özellikle sıkça sorduğunuz facebook kalp işareti nasıl yapılır. Bunları yapmak oldukça basit. Biz de bilmeyenler ve bu işaretleri kullanmak isteyenler için bazı...

Sayfayı Paylaş