gebe
  1. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18

elevit ve ferrum fort la ilgili sorun

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ecosum tarafından paylaşıldı.

bu ilaçları kullandığımda ağzımdan burnumdan kan geliyor sizdede böyle birşeyler oluyormu ? doktor bana kanın iyi demişti 1 hfta ilaçları bıraktım hiç sorun yoktu bugun yine başladım ve akşama yine tekrarladı :( ne yapabilirim hapları bırakayımmı

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Lütfen ilaçların alımını kesin. Bu ilaçlarla alakalı mutlak suretle en kısa zamanda doktorunuzla konuşun. Bu tür yan etki durumlarında ilaçların kesilmesi yada alınması doktor kontrolünde yapılmalıdır.

Belkide dozaj düşürülür yada değişik ilaçlar verilebilir. Geçmiş olsun.

elevit ve ferrum fort la ilgili sorun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzellikle İlgili Üç Soru ve Cevapları

Güzellikle İlgili Üç Soru ve Cevapları

Düz ve inatçı kirpikleriniz, yıpranmış saçlarınız ve uygun göz makyajı bulamadığınız beyaz teniniz mi var? Bunların hepsinden şikayet mi ediyorsunuz. Öyleyse okuyun. Düz ve inatçı kirpiklerinizi nasıl kıvırabilirsiniz? Yoğun ve kıvrık kirpiklere sahip olmak için kirpik kıvırıcı almanız şart. Kirpiklerinizi iyice kıvırdıktan sonra şeffaf jel maskara uygulayın. Böylece şekli uzun süre bozulmaz....
  2. ferrum fort kullananlar

ferrum fort kullananlar

ferrum fort kullanan varmı yeni hamileyim henüz doktora gitmedim genelde doktorların hamileğin başında ferrum fort önerdiğini duydum aranızda kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları alabilirmiyim nasıl faydası oluyormu kilo aldırıyormu yan etkileri varmı bunları merak ediyorum
  3. Cenaze  definle ilgili soru ve cevaplar

Cenaze definle ilgili soru ve cevaplar

Cenaze namazı kılmak farz mıdır?Farzı kifayedir. Birkaç kişi namazı kılarsa diğerlerinden bu farz sakıt olur [düşer]. Yani bir müminin vefat ettiğini haber alan erkeklere, erkek yoksa, kadınlara cenaze namazı kılmak, gasl, techiz ve defn farzı kifayedir. Sual: Cenaze için namaz olur mu? CEVAP Cenaze namazı, Allah için namaz ve ölen kimse için duadır. Sual: Cenaze namazının kabul olması...
  4. Oruçla ilgili soru ve cevaplar

Oruçla ilgili soru ve cevaplar

Derslere çalışılan veya imtihana girilecek günlerde oruç tutmamak uygun mudur? CEVAP Oruç tutmak, derslere, imtihana engel olmaz. Bilakis destek olur. Mide çok doyarsa insanın kafası o kadar çalışmaz. Aç olanın zekâsı keskin, anlayışı kuvvetli olur. Bu, daha işin tıbbi yönü. Allahü teâlânın rahmeti ihsanı ise ayrı. Onu akıl almaz. Ders için oruç tutmamak haram olur. Ramazan günü oruç tutmak...
  5. Anne baba hakkıyla ilgili soru ve cevaplar

Anne baba hakkıyla ilgili soru ve cevaplar

Sual: İhtiyar ve salih anam babam yanımdadır. Ancak sıkıntıları çok fazla. Ayrı bir ev tutsam uygun olur mu? CEVAP İster yanınızda kalsın, ister ayrı ev tutun, ama onların rızalarını almaya çalışın. Onlara bakmak, ihtiyaçlarını karşılamak iyidir ancak hazine bu değildir. Hazine onların rızasını duasını kazanmaktır. Aynı niyetle, kayınvalide ve kayınpederinize de öyle davranın. Yani karı koca,...

Sayfayı Paylaş