gebe
  1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Elfe Markası

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

elfe elfe 2011 kış 2011 yaz Sevğili melekler elfe markasını alışveriş derğisinden keşvettim ve sizlerle paylaşmak istedim .Çok hoş ve feminen çizgide moden tasarımlar.Umarım beyenirsiniz..

[​IMG][​IMG]

2. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    baklava dilimli siyah beyaz elbise çok hoş

Elfe Markası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ..gızıa..markası

..gızıa..markası

..gızıa.. gizia gızıa gızzıa gızia gizıa Sevgili melekler muhteşem tasarımlarıyla döz dolduran GIZIA markasını beyenmeniz dileğiyle iyi seyirler........ Tuğçe Kazaz ve GIZIA
  2. Elfe Elbise Modelleri 2012

Elfe Elbise Modelleri 2012

Elfe Elbise Elfe Elbise Modelleri Bahar aylarına cıvıl cıvıl elbiseler arayan meleklerimiz işte sizlere en güzellerinden en şıklarından cıvıl cıvıl elbise modelleri....Beğeneceğinizi umuyorum...Bunlar açmadı bizi derseniz işte burada aradıklarınız.... Elbiseleri beğendik derseniz adres Limango....
  3. arkadaşlar fondoten markası önerebilirmisiniz?

arkadaşlar fondoten markası önerebilirmisiniz?

selam yeni fondöten alıcam cildim karma ne alıcağıma karar veremedim.bazıları gün içinde kayboluyo sanki.şöyle kalıcı ve çok iyi kapatan bir fondöten öneriniz var mı ?
  4. katı meyve sıkacağı markası

katı meyve sıkacağı markası

merhaba hanımlar. malum kış geldi hastalık mevsimi evde küçük çocuklarım var onlara bol bol meyve suyu vermek istiyorum bunun içinde katı meyve sıkacağı almak istiyorum hangi katı meyve sıkacağını alsam önerileriniz varmı acaba
  5. gelinlik  markası

gelinlik markası

http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/231074-2013-gelinlik-modelleri.html linkinizdeki gelinlik hangi marka çok hoş çok beğendim.. teşekkürler

Sayfayı Paylaş