gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri...

Konu, 'Çöplük' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

buna bayıldım hepsi de çok güzeller insanın tekrar evlenesi geliyor :)

elvin berfin bunu beğendi.
Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eliee Saab abiye elbise modelleri

Eliee Saab abiye elbise modelleri

abıye elbıse modellerı eliee saab Melişlerim birbirinden güzel abiye modelleri burda:)
  2. Elie by Elie Saab 2010 Gelinlik Modelleri

Elie by Elie Saab 2010 Gelinlik Modelleri

elie saab istanbul elie saab gelinlik modelleri gelinlik elıe Kızlar şimdi size her zevke hitap eden gelinlik modellerini sunuyorum...Eminim hepinizi beğeniceği bir model çıkacaktır... Örneğin ben son resimdeki gelinlik modeline bayıldım :tik:
  3. Elie by Elie Saab 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Elie by Elie Saab 2011 Gelinlik Koleksiyonu

elie saab elıe saab elie gelinlik 2011 by by 2011 gelinlik koleksiyonu hayatımızın en özel günlerinden biri de düğünümüzdür biz kadınlar için....peki sizde o özle ve güzel gününüzde bölesine güzel olmak istermisin? kim istemezkii eee o zaman bir bakın modellerimize... koleksiyonu gelinlik modelleri inkar edilemeyecek güzellikte! Kış düğünü yapacaklar yada 2011 yaz düğününe...
  4. Elie Saab Gelinlik Modellerini görmeyen kalmasın

Elie Saab Gelinlik Modellerini görmeyen kalmasın

Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri... 2012 Senesinde evlenecek hanımlar için güzel bir gelinlik arşivi oluşturuyorum. Gelinlik kategorimizi incelediğiniz de 2012 gelinlik modelleri ile ilgili bir çok haberi bulmanız mümkün olacak. 2012 Gelinlik modelleri ile ilgili hazırladığım bu haber Lübnan doğumlu tasarımcı Elie Saab ın kendi markası olan Elie 2012 gelinlik modelleri koleksiyonunu temsil...
  5. Elie Saab 2013 Yepyeni Gelinlik Modelleri

Elie Saab 2013 Yepyeni Gelinlik Modelleri

Bu konu; 2013 elie saab gelinlik modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Muhteşem gelinlik modelleri isteyen sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Elie Saab imzalı 2013 model gelinlikleriyle sizlerleyiz. Her bir ilmeği sanat eseri niteliği taşıyan el işçiliği tül kesimleri ,zerafet akan dantelleri ve binbir emekle tül üzerine işlenen motifleriyle sanat eseri yakıştırmamızı hak...

Sayfayı Paylaş