gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Elie Saab 2013 Yepyeni Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 elie saab gelinlik modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir.
    Muhteşem gelinlik modelleri isteyen sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Elie Saab imzalı 2013 model gelinlikleriyle sizlerleyiz. Her bir ilmeği sanat eseri niteliği taşıyan el işçiliği tül kesimleri ,zerafet akan dantelleri ve binbir emekle tül üzerine işlenen motifleriyle sanat eseri yakıştırmamızı hak eden bu güzel gelinliklerde yine çiçek motifleri ön planda tutulmuş.
    Lafı fazla uzatmadan bu güzel gelinlikleri inceleyebilmeniz için sizleri galerimize davet ediyoruz...

Elie Saab 2013 Yepyeni Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elie by Elie Saab 2010 Gelinlik Modelleri

Elie by Elie Saab 2010 Gelinlik Modelleri

elie saab istanbul elie saab gelinlik modelleri gelinlik elıe Kızlar şimdi size her zevke hitap eden gelinlik modellerini sunuyorum...Eminim hepinizi beğeniceği bir model çıkacaktır... Örneğin ben son resimdeki gelinlik modeline bayıldım :tik:
  2. Elie Saab Gelinlik Modellerini görmeyen kalmasın

Elie Saab Gelinlik Modellerini görmeyen kalmasın

Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri... 2012 Senesinde evlenecek hanımlar için güzel bir gelinlik arşivi oluşturuyorum. Gelinlik kategorimizi incelediğiniz de 2012 gelinlik modelleri ile ilgili bir çok haberi bulmanız mümkün olacak. 2012 Gelinlik modelleri ile ilgili hazırladığım bu haber Lübnan doğumlu tasarımcı Elie Saab ın kendi markası olan Elie 2012 gelinlik modelleri koleksiyonunu temsil...
  3. Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri...

Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2013 Elie Saab Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

2013 Elie Saab Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

Bu konu 2013 Elie Saab gelinlik modellerine yer vermektedir. Hayatınızın en özel ve mutlu gününüz olan evlendiğiniz gün, en şık gelin olma ve hayallerinizde ki gelinği giyme isteğiniz çok normal. Hatta bazılarının daha küçük yaşlarda belkide kafasında canlandırdığı bir gelinlk modeli bile vardır. Gelinlik seçimi düğünün olacağı mekana göre farklılıklar gösterebilir. Kimi şatafatlı, kabarık,...
  5. Elie Saab Sonbahar-Kış 2013-2014 Modelleri

Elie Saab Sonbahar-Kış 2013-2014 Modelleri

elie saab 2013-2104 elie saab 2014 kış Sevgili melekler, 2013-2014 sonbahar-kış sezonunun tanıtıldığı en hoş defilelerden birini ünlü marka Elie Saab gerçekleştirdi. Kadifenin, dantelin, satenin iş ve nakışlarla yansıtıldığı, koyu renklerin ağır tutulduğu bu koleksiyonda, kış beyazı ve sarı tonlarının hakimiyeti göze çarpıyordu. Kendine has dantel detayların, zarif yırtmaçlarla buluştuğu...

Sayfayı Paylaş