gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Eliee Saab abiye elbise modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

abıye elbıse modellerı eliee saab Melişlerim birbirinden güzel abiye modelleri burda:)
    [​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzellermişde ben bunlardan giyemem furular beni daa:D:D hahaha

3. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi birbirinden şık...emeğinize sağlık...

4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bazıları güzel

Eliee Saab abiye elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elie by Elie Saab 2010 Gelinlik Modelleri

Elie by Elie Saab 2010 Gelinlik Modelleri

elie saab istanbul elie saab gelinlik modelleri gelinlik elıe Kızlar şimdi size her zevke hitap eden gelinlik modellerini sunuyorum...Eminim hepinizi beğeniceği bir model çıkacaktır... Örneğin ben son resimdeki gelinlik modeline bayıldım :tik:
  2. Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri...

Elie Saab 2012 Gelinlik Modelleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Elie Saab 2013 Yepyeni Gelinlik Modelleri

Elie Saab 2013 Yepyeni Gelinlik Modelleri

Bu konu; 2013 elie saab gelinlik modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Muhteşem gelinlik modelleri isteyen sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Elie Saab imzalı 2013 model gelinlikleriyle sizlerleyiz. Her bir ilmeği sanat eseri niteliği taşıyan el işçiliği tül kesimleri ,zerafet akan dantelleri ve binbir emekle tül üzerine işlenen motifleriyle sanat eseri yakıştırmamızı hak...
  4. Elie Saab 2013 İlkbahar Yaz Modasından Elbise Modelleri

Elie Saab 2013 İlkbahar Yaz Modasından Elbise Modelleri

Bu konu elie saab 2013 ilkbahar yaz elbise modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, modacıların 2013 ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı tasarımlar tanıtılmaya devam ediyor. Bu sayfamızın konusu ise Halle Berry başta olmak üzere dünyaca ünlü starları giydiren Elie Saab 'ın 2013 ilkbahar-yaz sezonu elbiseleri. Uçuşan şifonlar, yumuşacık ipekler ve dantel detaylarıyla süslü...
  5. Elie Saab 2014 Yaz Abiye Modelleri

Elie Saab 2014 Yaz Abiye Modelleri

elie saab abiye modelleri, elie saab elbise modelleri, elie saab 2014 defile Lübnan asıllı dünyaca ünlü moda tasarımcısı Elie Saab, şıklığına ve kaliteye önem veren modern kadınların en çok tercih ettiği markaların başında yer alan isimlerden... Tasarımların da özellikle abiye kıyafetlere ağırlık veren Elie Saab, abiye modeli tercihinde bayanlardan tam not almaya devam ediyor. Dantel...

Sayfayı Paylaş