gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Elif gönderme yaptı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kanal D nin sevilen dizisi Küçük Kadınlar'ın küçük annesi Elif sevgili için din değiştirenler için kendi adına neler söyledi.....
    ‘AŞKIM İÇİN DİN DEĞİŞTİRMEM’
    EKİN TÜRKMEN, ELELE'YE ÖZEL HAYATINA DAİR İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Kanal D’de yayınlanan “Küçük Kadınlar” dizisinin büyük ablası Ekin Türkmen, Elele dergisine özel hayatına dair ilginç açıklamalarda bulundu:

- Aşık olduğumda sakar, şaşkın birine dönüşüyorum, çok heyecanlanıyorum, kendime gülüyorum ve kızıyorum! Gel gelelim, aşkın kendisi çılgın zaten, niye bir adam için dinimi değiştireyim, peygamber mi o? Ayrıca aşk için, din değiştirmek ya da herhangi bir şeyi değiştirmeye çalışmak söz konusu olmamalı. Anlaşma derim böylesine ben aşk değil.

Erotik filmde oynarım

- Benim için bir erkekte önce gözler önemli. Koyu renk olmalı. Özgüveni ve empatisi yüksek, cesur, kibar olmalı. Bir de sanatçı olmazsa, olmaz. Bohem bir hayat yaşamalı, o da fütursuz olmalı.

- Yönetmen Bertolucci “Erotik film çekiyorum oynar mısın dese, oynarım” derim. Onun filminde oynamak için İtalya’ya kadar giderim.

- Lüks yaşamı hiç sevmiyorum, minimumda yaşamayı tercih ediyorum. ’Küçük Kadınlar’ız biz, az parayla geçiniyoruz, zor şartlara alıştık, çok paraya ihtiyacımız yok! Harcamalarım genelde gezmek ve kişisel gelişimim için oluyor. Kurslar, kitaplar, yurt dışı seyahatleri ... Modadan da nefret ediyorum. O kadar alışveriş yapıp da birbirinin aynısı olan insanları görmek sıkıcı.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Elif gönderme yaptı
    Ekin Türkmen çarpıcı açıklamalarda bulundu şaşıracaksınız......

‘EROTİK FİLMDE OYNARIM!’
    KANAL D’DE YAYINLANAN 'KÜÇÜK KADINLAR' DİZİSİNİN BÜYÜK ABLASI EKİN TÜRKMEN, İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Benim için bir erkekte önce gözler önemli. Koyu renk olmalı. Özgüveni ve empatisi yüksek, cesur, kibar olmalı. Bir de sanatçı olmazsa, olmaz. Bohem bir hayat yaşamalı, o da fütursuz olmalı. Yönetmen Bertolucci 'Erotik film çekiyorum oynar mısın dese, oynarım' derim. Onun filminde oynamak için İtalya’ya kadar giderim.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Elif gönderme yaptı

Ekin Türkmen bu hafta Küçük Kadınlar dizisinde resmiyette eşi olan Timuçin tarafından tecavüze uğradı.........

'EROTİK FİLMDE OYNARIM!'
    'KÜÇÜK KADINLAR' DİZİSİYLE YAPAN EKİN TÜRKMEN'DEN İLGİNÇ AÇIKLAMA....

18 yaşından beri ekranlarda olan ama asıl çıkışını 'Küçük Kadınlar' dizisiyle yapan Ekin Türkmen, güvendiği bir yönetmen çektiği takdirde erotik filmde bile oynayabileceğini söyledi: 'Bertolucci 'Erotik film çekiyorum,
    oynar mısın?' dese, oynarım. Hatta o filmde oynamak için kalkar İtalya'ya giderim.

Elif gönderme yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elif dedim

Elif dedim

ELİF DEDİM ben aşık oldum mevlaya uymadım yalan dünyaya ellerimi açıp arsı alaya muhammedi bir aşkla ELİF DEDİM yakasız gömlek giyeceğiz beyaz ömür bilinmez ne kadar çok ne kadar az tefekkür edip kılalım namaz ilahi bir aşkla ELİF DEDİM ya muhammed mustafa varım yoğum sana feda himmet eyle edelim eda ağlamaklı bir sesle ELİF DEDİM bugün ehli dünya yarın ehli kabir analım mevlayı...
  2. Avşar kızına gönderme yaptı

Avşar kızına gönderme yaptı

ilişkileri evlilikleri biteli uzun süre olmasına rağmen hala bu konu ile ilgili polemikler devam etti işte Hülya Avşar'a eski eşi öyle bir gönderme yaptı ki....... HÜLYA SAĞOLSUN! FİLİZ AKIN'IN PROGRAMINA KONUK OLAN HÜLYA AVŞAR'IN, 'KAYA BEY'DEN BOŞANMAK BENİM KARARIMDI, ASLINDA ONUN NİYETİ YOKTU. YANİ HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜYDÜ' SÖZLERİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NU KIZDIRDI. Çilingiroğlu, eski eşinin...
  3. Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Ben bu sarışın esmer kumral tartışmasını anlamadım gitti birşeyi iyi yapıyorsan kimseye gönderme yapmıcaksın bence kendi yolunda ilerliceksin! Sarışınlara gönderme yaptı! Nilay Dorsa önceki gün Kemal Başbuğ yönetiminde çektiği söz ve müziği Erem Yıldız’a ait ikinci klibi ‘Harbi kız’ için kılıktan kılığa girdi. Stüdyoya podyum kurduran Dorsa ‘Mitra’ imzalı kostümleriyle adeta bir...
  4. elif

elif

Elif isminin anlamı nedir?
  5. Demet Akalın Ebru Şallı'ya Gönderme mi Yaptı?

Demet Akalın Ebru Şallı'ya Gönderme mi Yaptı?

demet akalın haberleri ebru şallı haberleri Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü isimlerinden Ebru Şallı'nın eşi Harun Tan'dan boşanmasıyla ilgili olarak ünlülerden çeşitli yorumlar geliyor. Tan'ın boşanmasının ardından bir dönem aynı isimle adları anılan (İbrahim Kutluay) Demet Akalın, ilginç bir tweet attı. İşte haberin detayları.. Demet, Okan Kurt çifti Nişantaşı'nda Limonata...

Sayfayı Paylaş