gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Elif Nun Ve Elif Nun

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

elif nun valla billa remix
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Elif Nun Ve Elif Nun 2007[/FONT]

SANATÇI ADI : Elif Nun

ALBÜM ADI : Ve Elif Nun

YIL : 2007

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

1. Elif Nun - Çok Özledim
    2. Elif Nun - Son Sözler
    3. Elif Nun - Ama Yanıldım
    4. Elif Nun - Düğüm Düğüm
    5. Elif Nun - Ara Sıra
    6. Elif Nun - Ve
    7. Elif Nun - Aynen Öyle
    8. Elif Nun - Senden Ne Haber
    9. Elif Nun - Tedavül (Remix)
    10. Elif Nun - Geri Dönme
    11. Elif Nun - Gün Olur
    12. Elif Nun - Aldatıldım
    13. Elif Nun - Orta Yol
    14. Elif Nun - Valla Billa
    15. Elif Nun - Tedavül
    16. Elif Nun - Bodrum

Elif Nun Ve Elif Nun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elif dedim

Elif dedim

ELİF DEDİM ben aşık oldum mevlaya uymadım yalan dünyaya ellerimi açıp arsı alaya muhammedi bir aşkla ELİF DEDİM yakasız gömlek giyeceğiz beyaz ömür bilinmez ne kadar çok ne kadar az tefekkür edip kılalım namaz ilahi bir aşkla ELİF DEDİM ya muhammed mustafa varım yoğum sana feda himmet eyle edelim eda ağlamaklı bir sesle ELİF DEDİM bugün ehli dünya yarın ehli kabir analım mevlayı...
  2. Deniz - Elif

Deniz - Elif

canım elif gözün ela canim elif gözün ela güzelligin basa bela bana gurbet sana sila gelemedin elif elif nafileymis cagirsamda uzaklarda aglasamda el diline söz olsamda duyamadin elif elif duyamadin elif elif gönlüm derki daglar duyun zirvenize beni koyun hep nazlidir deli huyun sevemedin elif elif sevemedin elif elif hep dolandim dagi tasi yigemedim sicak asi sel misali akan yasi...
  3. Elif Olmak

Elif Olmak

Dostum, “elif” olmayı dilemişim sanırım bir vakt-i seherde, bir cesaretle…. Zor(luğunu) bilmemişim o zamanlarda; dilemişim.. Yar’in huzurunda bir “elif” misali durabilmeyi dilemişim; Oysa şimdilerde dizlerimin bağı çözülür; diz çökerim.. Be’ye meylederim; “başlasın bu cümle artık!” derken yine “elif” misali kalıveririm bir bir’in huzurunda.. Yine zorlukla, yalnızca, yalınca… “Elif” olmak zor...
  4. Medyum elif kahve ve su falı

Medyum elif kahve ve su falı

Medyum Elif e kahve ve su falına gittim çok memmun kaldım bu sayfayı ona saygı ve hürmetimle açıyorum.Gitmek isteyenlere duyurulur.Asla pişman olmucaksınız gidince lütfen gelin burda tartışalım.Teli 0507 944 36 81.benced hacı hocalara gidip boşuna para harcamayın.sadece fal değil her türlü büyü sihirde yapıyor.aşk evlilik gibi.web sitesi ise medyum elif kahve falı | Wix.com
  5. elif

elif

Elif isminin anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş