gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

Elif ŞAFAK'ın En güzel Sözleri...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

Bir kadının en hassas olduğu 3 şey vardır. Gururu, namusu ve yüreği.. Sakın gururunu incitmeyin,
    Namusuna laf etmeyin.
    Ve sevgisini kazansaydınız eğer;
    O yürekten hiç gitmeyin…

Ey kendisinde kaybulmuş kişi! Bilmezsin, bedenin sana mezar olmuş, nefsini tanımadıkça, nefsin seni gömer olmuş.

Aşksız geçen bir ömür beyhude yaşanmıştır Acaba ilahi aşk peşindemi koşmalıyım mecazimi yoksa dünyevi semavi yada cismani mi diye sorma! ayrımlar ayrımları doğurur Aşk ın ise hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur

Önce yüzlerini unuturuz sevdiklerimizin. En çok yüzümüzün unutulmasından endişe ettiğimiz halde.

Tebeşirle çizilmiş bir seksek oyunu kadar uçucu bir çizgisi vardır hayatın.Farkında olmadan basıyorsun çizgiye.Kızıyorlar anında Yandın! diye atılıyorsun oyun dışına.

Her hakiki aşk,umulmadık dönüşümlere yol açar.Aşk bir milad demektir, şayet ‘aşktan önce’ ve ‘aşktan sonra’ aynı insan olarak kalmışsak,yeterince sevmemişiz demektir.Birini seviyorsan onun için yapabileceğin en anlamlı şey değişmektir. O kadar çok değişmelisin ki sen,sen olmaktan çıkmalısın!

‘Aşk’ın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur
    Başlı başına bir dünyadır Aşk!

Ya tam ortasındadır,merkezinde

Ya da dışındasındır, hasretinde!

Modern aşk istemem, üzüntüden başka ne ki ? İlkel aşk isterim, aşkın en ilk’el halini.

bursalı ve sahile uzan bunu beğendi.
  2. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel :) devamını bekleriz

Asena_Sule bunu beğendi.
Elif ŞAFAK'ın En güzel Sözleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. söylenecek en güzel sözler

söylenecek en güzel sözler

bir kadına söylenecek en güzel sözler kadınlara söylenecek güzel sözler bir kadına en söz bebeklere söylenen SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN... INSANIN INSANA VEREBILECEGI EN OLUMSUZ HEDIYEDIR SEVGI... UNUTMA KI INSAN SEVEBILDIGI KADAR INSANDIR. INSANLARIN UMUDUNU KIRMA..BELKI DE SAHIP OLDUGU TEK SEY ODUR. DUNYADA PAYLASILDIKCA BUYUYEN TEK SEY...
  2. En güzel etkileyici sözler

En güzel etkileyici sözler

etkileyici sözler etkileyici sorular güzel sözler en güzel en sorular En güzel etkileyici sözlerle karşınızdakinin kalbini fethedebilir ona sevgi sözcüklerinizi haykırabilirsiniz=) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve...
  3. En Güzel Barış Sözleri

En Güzel Barış Sözleri

Barış Sözleri kısa En Güzel Barış Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dargınları düşündük ve küsleri barıştıracak oaln en güzel barış sözlerini sizlerle ve bizden barış sözleri paylaşmamızı rica eden misafirlerimiz ile paylaşıyoruz :) Seviyorum Seni Seni Seviyorum Seviyorum Barışı barışları Seninle Seviyorum. 1 Dua Ediyorum Adı Barış bir insanı Seviyorum Adı Duygusuz Bir...
  4. Elif Şafak'ın İlk Kitabı Nedir biliyor musunuz

Elif Şafak'ın İlk Kitabı Nedir biliyor musunuz

Elif Şafak'ın İlk Kitabı Nedir bana Elif Şafak'ın İlk Kitabının adını biliyorsanız yazar mısınız lütfen şimdiden cevaplarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  5. EN GÜZEL SOKRATES SÖZLERİ

EN GÜZEL SOKRATES SÖZLERİ

sokratese ait sözler,en anlamlı sokrates sözleri,ünlü düşünür sokrates sözleri,sokrates aşk sözleri,ünlü filozof sokrates sözleri,sokrates sözleri hakkında bilgiler Bir şeyleri değiştirmek isteyen insan önce kendisinden başlamalıdır. Bilgi ruhun gıdasıdır. Bir insanın onsuz yapabileceği ne kadar çok şey vardır. Bir yargıç, iyi niyetle dinlemeli, akıllıca karşılık vermeli, sağlıklı...

Sayfayı Paylaş