gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elif Sönmez biyografisi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

elif sönmez biyografisi elif sönmez mete horozoğlu kimdir reklamcı reklamcı elif sönmez biyografisi, biyografi, kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri,

"Asi" adlı diziden aşina olduğumuz genç ve başarılı oyuncu Elif Sönmez hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda.

Adı Soyadı: Elif Sönmez
    Ülke: Türkiye
    Mesleği: Oyuncu
    asi-sezon1-oyuncu

Elif Sönmez biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sönmez Atasoy

Sönmez Atasoy

1944 yılında Kars'da doğdu. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 1968 yılında Devlet Tiyatrolarında çalışmaya başladı. Bir dönem Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev yaptı. 1998 yılında İzmir'de Belediyenin düzenlediği bir kursta diksiyon ve spikerlik eğitimi verdi. Filmografi Kurtlar Vadisi Terör Halil İbrahim Kapar 2007 Kurtlar Vadisi Pusu Halil İbrahim Kapar...
  2. Elif dedim

Elif dedim

ELİF DEDİM ben aşık oldum mevlaya uymadım yalan dünyaya ellerimi açıp arsı alaya muhammedi bir aşkla ELİF DEDİM yakasız gömlek giyeceğiz beyaz ömür bilinmez ne kadar çok ne kadar az tefekkür edip kılalım namaz ilahi bir aşkla ELİF DEDİM ya muhammed mustafa varım yoğum sana feda himmet eyle edelim eda ağlamaklı bir sesle ELİF DEDİM bugün ehli dünya yarın ehli kabir analım mevlayı...
  3. Elif Nun Ve Elif Nun

Elif Nun Ve Elif Nun

elif nun valla billa remix Elif Nun Ve Elif Nun 2007 SANATÇI ADI : Elif Nun ALBÜM ADI : Ve Elif Nun YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1. Elif Nun - Çok Özledim 2. Elif Nun - Son Sözler 3. Elif Nun - Ama Yanıldım 4. Elif Nun - Düğüm Düğüm 5. Elif Nun - Ara Sıra 6. Elif Nun - Ve 7. Elif Nun - Aynen Öyle 8. Elif Nun - Senden Ne Haber 9. Elif Nun - Tedavül (Remix)...
  4. Karadayı Dizi Oyuncusu İlknur (Elif Sönmez) Kimdir?

Karadayı Dizi Oyuncusu İlknur (Elif Sönmez) Kimdir?

Bu konu Karadayı dizi oyuncusu İlknur hakkında bilgilere yer vermektedir. Karadayı dizisin de Safiye ve Nazif Kara'nın büyük kızı İlknur karakterini canlandıran Elif Sönmez, dizide ailesine oldukça düşkün, duygusal bir karakteri canlandırıyor. Elif Sönmez hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için kendisinin dizideki canlandırdığı karakterle birlikte kısa biyografi bilgilerini sunuyoruz....
  5. elif

elif

Elif isminin anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş