gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Elifba

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir dilin harflerinin, hanfi dilden olursa olsun, belli bir dizi içinde sıralandığını görmek dağınık işlerin bir düzene girmesine, Harfleri sıra takip etmeksizin yahut dağınık görmek düzensizliğe, Kur'an harflerini bir yerde görmek ilim ve hikmet sahibi olmaya, Harfleri bir kağıda yazmak bir şey gizlemeye ya da okumaya, Anlamlı kelimeler oluşturacak şekilde harfleri bir araya getirerek yazmak sağ elle olursa mirasa kavuşmaya, sol elle olursa birine hile yapmaya delalet eder.

Elifba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elİfba Resİmlİ Anlatim!

Elİfba Resİmlİ Anlatim!

elif ba sesli anlatım kuran elifbası sesli elifbası elifba harfleri elif ba Kur’an-ı Kerim Elifbası’nda 28 harf vardır! Kur’an-ı Kerim alfabesinin birbirinden güzel 28 harfi var. Bu harfler, “Elif” harfiyle başlar, “Ye” harfiyle biter. Bu harflerin Türkçede kullandığımız harflerden farklı bir özelliği vardır. Bu harfler sağdan sola doğru yazılır ve yine sağdan sola doğru okunurlar. Lâmelif:...
  2. Elifba!..Resimli Anlatım-Kur'an-i Kerim Öğrenme

Elifba!..Resimli Anlatım-Kur'an-i Kerim Öğrenme

elif ba öğrenmek istiyorum sesli kuran öğrenmek istiyorum kuran sesli elifba öğren elifba öğreniyorum Kur’an-ı Kerim Elifbası’nda 28 harf vardır! Kur’an-ı Kerim alfabesinin birbirinden güzel 28 harfi var. Bu harfler, “Elif” harfiyle başlar, “Ye” harfiyle biter. Bu harflerin Türkçede kullandığımız harflerden farklı bir özelliği vardır. Bu harfler sağdan sola doğru yazılır ve yine sağdan sola...

Sayfayı Paylaş