gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Elimde bir sigara

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

elimde bir sigara elimde sigara sözleri bir sözleri mesajları sigaralı sözler
    Elimde bir sigara; her ne kadar sigara sağlığa zararlı desekte bazen efkarlandırıyor insanı ve güzel dörtlükler çıkıyor ortaya [​IMG]

Elimde Bir Sigara
    Elimde bir sigara
    Bir o yanar bir de ben
    Düşmüşüm dört duvara
    Bir o susar bir de ben

Aylar var görmeyeli
    Değmez elime eli
    Uzakta bir sevgili
    Bir o ağlar bir de ben

Çatlamış sabır taşım
    Bir alev her gözyaşım
    Ah benim dertli başım
    Bir o döner bir de ben

Bu aşkın tek gerçeği
    Asla yok geleceği
    Yüreğim kan çiçeği
    Bir o kanar bir de ben.

Ahmet Selçuk İlkan

Elimde bir sigara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigara İçen Birinin Portresi

Sigara İçen Birinin Portresi

sigara içmek sigara
  2. bir sigara icelim,,,,kendimize geleim,,,,

bir sigara icelim,,,,kendimize geleim,,,,

BİR SİGARA İÇELİM, İÇİMİZ AÇILSIN! Yeryüzünde ciğerlerine sigara dumanı girmeyen yoktur. Aktif içici olmasak da çevremizdeki aktif içicilerin sayesinde “sigara içmiyorum” diyen bizler de pasif içici durumuna düşmekteyiz. Halkımız bu durumdan her ne kadar şikâyetçi olsa da, köşe yazarlarımız bu durumu yazılarında dile getirseler de sigaranın fiyatlandırılması, pasif içiciliğin engellenmesi,...
  3. Bir Sigara İçimlik

Bir Sigara İçimlik

kaynak:diyemediklerim
  4. Bir sigara ver bana..

Bir sigara ver bana..

Bir sigara ver bana.. Zamansızlıkta tükenen hayatlara rağmen vakit kalmazken yaşanacaklaravadesini doldurup kaldırıyoruz çekmecelere yerigöğü.Çekimsiz samimiyetsiz yoktan yere.. Oturuşların rahatsızlığına rağmen bacak bacak üstüne atıp tehlikeye kucak açmak bu.Güveni sıfırlanmış bedenlerde korkusuz korkaklık. Ritmine ayak uydurmaya çalışırken zamanın tükeniyor bol dumanlı nefesler.Ne...

Sayfayı Paylaş