gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

elimde değil unutmak seni.................

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: elimde değil unutmak seni.................

emeğine sağlık ecelin

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık adminim

4. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeldi teşekkürler.

elimde değil unutmak seni................. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay değil artık seni unutmak

Kolay değil artık seni unutmak

Müslüm Gürses - Döndür Yolumdan Çok mu zor Bu kadar mı zor Başlamak bir aşka kollarında Kavuşmak dudaklarında Teninde biraz kor kaldıysa Tutkularıma Ne biçim bir aşk bu Bakıyorum gözlerine görüyorsun Tutuyorum ellerini Tutuyorsun sen de Ne kaldı o zaman geriye Döndür Sapmayacak sandığım yolumdan beni döndür Söndür İçimde yanan bu kör inadı aşkınla söndür Hadi beni döndür Yolumdan döndür...
  2. seni unutmak mı ?aslaaa!!!!

seni unutmak mı ?aslaaa!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ben seni unutmak için sevmedim

Ben seni unutmak için sevmedim

ben seni unutmak için sevmedim nota ben seni unutmak için sevmedim notası akor notaları Bir gün ansızın, yüreğinin en eski köşesi, uzun yılların gerisine saklanmış bir yara, bir hayal, bir fotoğraf bütün dehşetiyle fırlayıp öne, seni saçlarından tutarak büyük girdaplara doğru çeker. Bir vakitler ağlayamadığın bir aşka, belki on yıl sonra, bugün, iki damla yaş düşürürsün. Bir demli çay, bir...

Sayfayı Paylaş