gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Elimden Geleni Yaptım‏

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Elimden Geleni Yaptım Kasabanın birinde kilisede pazar ayini sırasında kilisenin içinde olduğu kasabayı su basar. Sular kiliseye doğru ilerlemeye başlar.Herkes panik içinde koşuştururken Papaz'ın yerinde durduğunu gören insanlar Papaz'a gelmelerini söylerler. Papaz onu Tanrı'nın koruyacağını söyler. O anda sular yükselmeye başlar.Sular kiliseye girer.Rahip canını kurtarmak için 2. kata çıkar.Bir yandan da Papaz'a kaçmasını söyler.Papaz inadını devam ettirir.Sular 2. kata çıktığında pencerenin önünden bir kayık geçer.İçinde halktan bazı kişiler vardır.Papaz'a gelmesini söylerler ama Papaz yine inadını sürdürür.
    'Tanrı beni korur'der.Sular çatıya çıktığında yine bir kayık geçer ve yine halktan bazıları kayığın içindedir Papaz'a gelmesini söylerler ama Papaz 'Tanrı beni korur'demeye devam eder.Sular çatıyıda aşınca Papaz çatıdaki direğe tutunur.Bu sefer tepeden bir helikopter geçer. İçinde yine halktan bazı kişiler vardır.Papaz'a gelmesini söylerler.Papaz yine
    'Tanrı beni korur.'der. Ve ölür.
    Tanrı'! nın huzuruna çıkar.Tanrıya 'Ben sana darıldım Tanrım. Ben senin huzurunda yıllarca çalıştım,sen beni öldürdün.'der.
    Tanrı da 'asıl sen kendini öldürdün.Senin için 2 kayık 1 helikopter gönderdim daha ne yapayım.'der
    </STRONG>

2. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Elimden Geleni Yaptım‏
    :D :D :D :D paylaşım için teşekkürler...:D :D

3. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglık güzel paylasım

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglık cnm:)

Elimden Geleni Yaptım‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El...

El...

Kardeş, ortak, evlad, hizmetçi, fayda, memuriyet, velayet (Allah dostu olma), mal, servet, delil, iş, amel, sanat ve beceri ile tabir edilir Uzun el cömertliğe, güç ve kuvvete; kısa el cimrilik ve acizliğe, Elin kesilip vücuttan ayrılması dost ve yakınlaardan birinin vefatına; akraba ile münaesebeti kesmeye yahut işlerin bozulmasına, Elin kesilmesi takva ehli için hata sonucu yapılan yalancı...
  2. Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Ağ elleri sala sala gelen yar Nasıl geçireyim seni ele ben Ben bir şahin olsam sen bir balaban Taksam cırnağımı gitsem çöle ben Koyunları kuzu ile karışık Yüze küskün ama kalbi barışık Siyah perçemi zülfü dolaşık Yeni düştüm düzen tutmaz tele ben
  3. Anadolu geleneğinin içinden gelen Anadolu kokan el örgü eldiven ve çorap modelleri

Anadolu geleneğinin içinden gelen Anadolu kokan el örgü eldiven ve çorap modelleri

Anadolu kültüründe daha yaygın olan örgü çorap ve eldivenler üzerlerine işlenmiş zengin motifleriyle adeta el sanatı gibiler.Bu modelleri gördükçe burnuma buram buram Anadolu kokusu geliyor sanki.Günümüzdede hala mevcudiyetini korumakla beraber,hayatımızda binbir çeşidi ile yer almaya devam ediyor. Sabiha...
  4. eller

eller

El...vereni var; alanı var.Kimisi karıştırır; kimisi düzeltir. Duaya duranı var; bedduaya duranı... Yumruk olanı var; baş okşayanı... Her işe koşanı var; her işten kaçanı... Hep bana! diyeni var; al sana diyeni... Elleriniz hangi ellerden? Hayırlı bir kişinin eli olmaktır her elin istediği; ama... sahibi "el" olup gidince... eller ne yapsın!
  5. El Örgüsü Saç Bandı Modelleri Başınıza Gelen En Güzel Şeyler

El Örgüsü Saç Bandı Modelleri Başınıza Gelen En Güzel Şeyler

El Örgüsü Saç Bandı Modelleri- Saçları hanımların değer verdiği önemli parçalarındandır. Saç bandanaları da saçlar için önemli aksesuarlardandır. Saç bandanaları özellikle dağınık saçları toparlamak konusunda çok kullanışlı. Dışarı çıkarken özellikle rüzgarlı bir havada saçların dağılmasını önleyebilirsiniz. Yine kullanışlı olması yanı sıra çok şık modelleri ile size renk katacak şıklığınızı...

Sayfayı Paylaş